Bitcoin Ajandası

Nisan Ayında Bu Altcoinlerde Yükseliş Bekleniyor! İşte Analistin Açıkladığı Altcoinler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Nisan Ayında Bu Altcoinlerde Yükseliş Bekleniyor! İşte Analistin Açıkladığı Altcoinler!

Nisan Ayında Bu Altcoinlerde Yükseliş Bekleniyor! İşte Analistin Açıkladığı Altcoinler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Nisan Ayında Altcoinlerde Yükseliş Beklentisi Var! İşte O İsimler…

Nisan ayına giriş yaparken analistler bu ayda bazı altcoinlerde yükseliş beklentisi olduğunu, bunlardan en önemlisininse Cardano Coin olduğunu belirtiyor. Kripto para uzmanı Lark Davis konuya ilişkin açıklamalarında ADA’nın her yatırımcının radarında olması gerektiğini ifade ediyor. Cardano balinalarının ağ etkinliğinde ciddi bir artışa neden olması ve potansiyel açıdan Cardano’ya ilişkin kurumsal satın alma çılgınlığının yaşanması piyasalarda dikkat çekiyor.

Nisan Ayında Altcoinlerde Yükseliş Beklentisi Var!
Nisan Ayında Altcoinlerde Yükseliş Beklentisi Var!

Uzmana göre Nisan’da fiyat artışı gösterecek olan isimlerden bir diğeri Binance Coin (BNB)’dir. Günlük işlem hacmi bazında piyasanın en büyük borsası olan Binance’ın altcoini olarak bilinen BNB, küresel açıdan faaliyetlerini ön plana taşımayı hedefliyor. Lark Davis kripto traderlarının lansman havuzları ve diğer etkinliklere dahil olarak daha fazla kazanmak adına çalışabileceğini belirtiyor.

SOL, ETH ve LUNA da Nisan’da Yükselebilir!

Analistlere göre Nisan ayı içerisinde altcoinlerde yükseliş yaşanacak olan isimler arasında SOL, ETH ve LUNA da yer alıyor. 2017 yılında çalışmalarına başlanan Solana (SOL), İsviçreli Solana Vakkfı tarafından 2020 yılında piyasaya sürüldü. SOL ile alakalı olarak Nisan ayı içerisinde OpenSea’da listeleneceğine dair söylentiler bulunuyor. Uzman analist Davis, bu durumun SOL fiyatını olumlu yönde etkileyeceği düşünüyor.

Diğer yandan ünlü analistlerden Altcoin Buzz’a göre Nisan ayında yükseliş gösterecek olan bir diğer isim Terra (LUNA)’dır. LUNA fiyat istikrarının ve para birimlerinin geniş çaplı olarak benimsenmesini sağlamak adına Bitcoin’in sansür direnciyle bir araya gelerek son derece hızlı ve uygun maliyetlerle ödeme imkânı sunabiliyor. Ayrıca Altcoin Buzz ETH için de yükseliş beklentisinden bahsederken, yaşanan gelişmelerle Ethereum Merge’nin tarihinde en yüksek seviyesine ulaştığını da anımsattı.   

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir