Bitcoin Ajandası

O Altcoin 2021’in Geri Kalanında Bir Canavar Olacak
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Altcoin 2021’in Geri Kalanında Bir Canavar Olacak

O Altcoin 2021’in Geri Kalanında Bir Canavar Olacak

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

606 bin abonesi ile yeni analizlerini paylaşmaya devam eden kripto analisti Ben Armstrong, paylaştığı son detaylar ile Amazon Web Services’e karşı güçlü bir potansiyel barındıran yeni bir projenin altını çizerek, takipçilerini bu konuda uyardı. Düşük kapasiteli bir altcoin projesine dikkat çeken Armstrong, Cartesi (CTSI) ile ilgili konuşarak Ethereum tabanlı bir proje olan coini izlediğini belirtti. Yoğun hesaplamaları Blockchain’de de doğrulanabilir hale getiren bir proje olduğunu vurgulayan Armstrong, projenin neden bu kadar önemli ve potansiyelli olduğunu da nedenleri ile açıkladı.

O Altcoin 2021’in Geri Kalanında Bir Canavar Olacak.
O Altcoin 2021’in Geri Kalanında Bir Canavar Olacak

Güven Unsuru Var

CTSI ile ilgili düşüncelerini dile getiren popüler analist, blockchain bünyesindeki bütün hesaplamaların çok kısıtlı olduğunu belirterek birçok kişinin hesaplama ve alt yapı hizmeti için Amazon Web Services’i tercih ettiğini vurguladı. CTSI’nın bu konuda neden farklılık yaratabileceğini söyleyen Armstrong, şirketlere ve kuruluşlara güven faktörü sağlamasından dolayı, CTSI’nın son derece değerli olduğunu belirtti.

2021’in Geri Kalanında Büyük Potansiyel

Ben Armstrong ve bünyesindeki araştırma ekibi, Cartesi’nin yılın geri kalan döneminde büyük bir patlama yapabileceği ihtimalinden de bahsediyor. Her blokchainin kullanabileceği bir parça barındırdığını ifade eden Armstrong, CTSI’nin birçok farklı alanda doğrulama için gerekli olduğunu vurguladı. Ünlü analist, 2021 yılının geri kalan süreci için CTSI’nin büyük hamleler yaparak pazarda adeta canavar haline dönüşebileceğine dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir