Bitcoin Ajandası

O Altcoin Fiyatına Dikkat: Büyük Çıkış Yakalayabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Altcoin Fiyatına Dikkat: Büyük Çıkış Yakalayabilir!

O Altcoin Fiyatına Dikkat: Büyük Çıkış Yakalayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
18 0

Teknik analist CoinsKid, altcoin piyasasında ortaya çıkan yeni fırsatları aktardı. Neredeyse 2 yıldır boğalar ve ayılar arasında devam eden kavganın yakın bir zamanda sona ereceğini söyleyen analist, XRP gibi popüler bir varlık olan altcoin fiyatına da değindi.

Gözler Altcoin Fiyatında: Yükselişe Geçebilir!

Gözler Altcoin Fiyatında: Yükselişe Geçebilir!
Gözler Altcoin Fiyatında: Yükselişe Geçebilir!

Kripto para analistinin radarında olan Ripple (XRP), hala devam eden SEC davasından çıkacak son kararı bekliyor. Bu sırada boğalar ve ayılar arasında devam eden savaş 0,50 doların altında seyrediyor. CoinsKid, yapmış olduğu bazı analizlerle bu seviyenin XRP fiyatı açısından ne kadar önemli olduğunu anlattı. XRP’nin en az 0,69 dolarlık büyük bir kırılmaya şahit olacağını inanan analist, mart ayının sonu ve haziranda önceki zirveleri birleştiren alçalan bir trend çizgisini kırabileceğini düşünüyor.

Konuyla alakalı olarak Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü analist, XRP’nin günlük beyaz çizgiyi kaldırması durumunda minimum olarak 0,69 dolar seviyesinin çıktığını söyledi.

Diğer yandan altcoin fiyatı 2023’ün ilk gününden bu yana yüzde 37’nin üzerinde kaldı. Şimdilerde gün içerisinde yüzde 2,5 değer kaybı yaşayan varlık 0,4696 dolar bandından işlem görüyor.

XRP’de Kısa Vadede Beklenen Teknik Seviyeler

Yılın ikinci çeyreğinde en çok değer kazanan üçüncü altcoin, son dönemlerde genellikle yatay bir seyir izliyor. Çoğunlukla son 100 günlük ortalama (DMA) seviyesinde işlem gören XRP, birkaç kez 0,55 dolarlık direnç seviyesini aşma konusunda başarısız oldu. Şimdilerde ise 0,50 dolar seviyesini aşmaya ve 0,55 dolarlık teknik seviyeye yeniden koşmaya çalışıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir