Bitcoin Ajandası

O Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlayabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlayabilir!

O Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bitcoin teknik göstergeleri piyasalarda düşüş yaşanacağına işaret ediyor. Hareketli ortalamalar düşüş yönünde bir geçiş oluşturmuş durumda. Dolayısıyla ilerleyen günlerde ya da haftalarda pek çok farklı short satıcının ortaya çıkması bekleniyor. Diğer yandan Bitcoin’in beklenmedik bir hareketle ayıları tuzağa çekmesi de ihtimaller dahilinde. Bu durumda Binance altcoin‘lerinden bazılarının fiyatını katlaması bekleniyor.

Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlama Potansiyeli Taşıyor!

Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlama Potansiyeli Taşıyor!
Binance Altcoin’leri Fiyatını Katlama Potansiyeli Taşıyor!

Bitcoin’in pump yapması, altcoin piyasasında pek çok varlığın fiyatının yükselmesine neden olabilir. Fakat her bir varlığın aynı oranda yükseliş göstermesi elbette mümkün olmayacak. Bu durumda büyük ölçüde değer kazanacak olan Binance altcoin’lerse Shiba Inu (SHIB), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) ve Polygon (MATIC) olarak ifade ediliyor.

SHIB, son zamanlarda en başarılı performans sergileyen altcoin’ler arasında yer alırken, aynı zamanda ilerleyen süreçler için de önemli bir potansiyele sahip olan varlık olarak da değerlendiriliyor. Bitcoin’in ay sonuna doğru değer kazanması beklenirken, bu süreçte Shiba Inu’nun da değerleneceği tahmin ediliyor.

Yaklaşan Merge yükseltmesinin Ethereum fiyatını etkilediği ve bundan sonra da etkilemeye devam edeceği düşünülüyor. Dolayısıyla Bitcoin yükselirse, Ethereum da ay sonuna doğru yükseliş gösterebilecek. Bununla beraber uzun zamandır uyku halinde olan Ethereum Classic’de de yükseliş potansiyeli olduğuna inanılıyor.

Diğer yandan Polygon (MATIC) da Ethereum’la bağlantılı altcoinlerden biri olurken, Merge yükseltmesinden yararlanacak bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Merge’nin başarılı olması durumunda Polygon da fiyatını katlayabilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir