Bitcoin Ajandası

O Borsa Stake Hizmeti Vermeye Devam Edecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Borsa Stake Hizmeti Vermeye Devam Edecek!

O Borsa Stake Hizmeti Vermeye Devam Edecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Elde edilen bilgilere göre Coinbase borsası, düzenleyicinin kayıt dışı menkul kıymet hamleleriyle staking sistemine baskı yapmasına rağmen stake hizmetine devam edecek.

ABD’deki düzenleyicilerin kripto para piyasaları üzerinde oluşturmaya başladığı baskılar, pek çok yatırımcı ve şirketi olumsuz yönde etkiledi. Ağırlıklı olarak SEC’in stake hizmetleriyle alakalı yürüttüğü kayıt dışı menkul kıymet iddia ve araştırmaları, sektörde panik havası yarattı. Fakat Coinbase borsası, bütün bu baskı ve soruşturmalar karşısında stake hizmetlerini sürdüreceğini açıkladı.

Tüm Olumsuzluklara Rağmen Stake Hizmetini Sürdürecek

Tüm Olumsuzluklara Rağmen Stake Hizmetini Sürdürecek
Tüm Olumsuzluklara Rağmen Stake Hizmetini Sürdürecek

Popüler kripto para borsası Coinbase, SEC tarafından uygulanan baskıların artmasına rağmen, müşterilerine sağladığı stake hizmetini devam ettireceğini belirtti.

Borsa açıklamalarında, herhangi bir problemin söz konusu olmadığını ifade ederek SEC’in kayıt dışı menkul kıymet olarak iddia ettiği staking hizmetlerinin aksamadığına vurgu yaptı. Hatta Coinbase, söz konusu bu hizmetlerini artırmayı dahi düşünüyor.

Kripto para piyasasıyla yakından ilgilenen bir Twitter kullanıcısı, Coinbase borsasının staking çalışmalarıyla alakalı güncellemesini açıkladı. Yeni koşullarda borsa, kullanıcıların staking ödüllerini direkt olarak borsa üzerinden değil merkezi olmayan protokoller üzerinden kazandığını belirtti.

Coinbase borsası ise konuyla alakalı olarak müşterilerine e-posta üzerinden bilgilendirmede bulundu. Söz konusu e-postada borsa, stake edilen varlıkların ödül kazanmaya devam edeceğini, bu işleme devam etmek isteyen kullanıcıların herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadığını söyledi. Hatta bu durumda stake ödüllerinin artabileceğini de açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir