Bitcoin Ajandası

Analistler Açıkladı: O Coin’ler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Analistler Açıkladı: O Coin’ler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

Analistler Açıkladı: O Coin’ler Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Cyrpto Capital Ventures kurucusu Dan Gamberdello’ya göre ADA Coin ciddi bir boğa koşusuna hazırlanıyor. Analist Lockridge Okoth, Litcoin’in halving’ten önce önemli bir yükseliş göstereceğini düşünüyor. Başka uzman Ekta Mourya LINK’in fırsat bölgesine girdiğini ifade ederken, Akash Girimath ise ATOM için %20’lik yükselişe işaret ediyor.

ADA Coin Boğa Koşusuna Hazır

ADA Coin Boğa Koşusuna Hazır
ADA Coin Boğa Koşusuna Hazır

Dan Gamberdello, dikkat çekici bir toplam değer kilidiyle (TVL) ADA Coin’in ATH seviyelerindeki kayıplarını telafi etme ve yeni bir ATH seviyesi oluşturma potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor.

Uzmana göre ADA’nın kritik bir düşüş trendinin ardından uzun zamandır yatay olarak seyretmesi, bir sonraki yönüne ilişkin bir işaret. ADA’nın halihazırdaki fiyat hareketi, düşüş trendinin son noktaya ulaştığını ve boğa koşusuyla beraber geri dönüşün yakın olduğunu gösteriyor.  

LTC Halving’den Önce %45 Artabilir

LTC fiyatı, günlük grafikte bir üçgenin ortaya çıkmasına yol açan fiyat hareketiyle boğa eğilimi gösteriyor. Varlık fiyatı üçgen içerisinde konsolide olurken, sivrilen uç her iki yönde de kırılma ihtimaliyle azalan oynaklığı gösteriyor. Fiyatın kırılmasının teyit edilmesi için teknik formasyon altı ya da üstünde belirleyici bir günlük mum çubuğu kapanışı gözlemlenmelidir.

LINK Fırsat Bölgesinde

Uzmanlara göre MVRV oranı, Chainlink’in fırsat “al sat” bölgesinde olduğuna işaret ediyor. Bunun nedeni olarak LINK Coin’in şimdilerde MVRV oranının 1’in altında olmasıyla beraber değerinin altında olması. Buna karşın varlık, beklenmedik bir şekilde protokoldeki yüksek seviyede bir gelişme faaliyetiyle beraber fırsat bölgesine kaymış durumda.

ATOM’da Fiyat Kırılması Söz Konusu

Önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesi beklenen varlıklardan bir diğeri de ATOM oldu. Son 2 ay içerisinde pek çok kez dip oluşturan ATOM, aralığın orta noktası olan 10,93 doların üzerinde hızlı bir toparlanma göstermesi halinde yükseliş trendine işaret edebilir. Bu seviyenin başarılı bir şekilde destek seviyesine dönüştürülmesi halinde de ilk olarak 12,50, sonrasındaysa 12,87 doları test etmesi beklenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir