Bitcoin Ajandası

O GameFi Coinde Muhtesem Artis 90x Yapti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O GameFi Coin’de Muhteşem Artış: 90x Yaptı!

O GameFi Coin’de Muhteşem Artış: 90x Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Sektörde popüler olan GameFi coin BNX açısından ağda önemli bir gelişme yaşandı. Söz konusu varlık bir bölünme gerçekleştirirken, eski ve yeni coin’ler olarak bölündü. Bu gelişmeyle beraber eski coin’in fiyatı ciddi ölçüde yükselişe geçti.

GameFi Coin BNX için Kritik Gelişmeler

GameFi Coin BNX icin Kritik Gelismeler
GameFi Coin BNX için Kritik Gelişmeler

GameFi coin BNX’in arkasındaki GameFi platformu BinaryX, yerel tokeninin bölünmesini 23 Şubat Perşembe günü gerçekleştirdi. Bu gelişmenin duyurulmasının ardından piyasa verilerine göre eski BNX Coin yüzde 12 bin değer artışı kaydederken, yeni tokense 1,27 dolardan işlem görmeye başladı.

Token bölünmesi, varlığı fraksiyonlara ayırarak toplam arzını düşürmek amacıyla gerçekleştirilen bir işlemdir. Mevzu bahis BNX token olduğunda token bölünmesi 1:100 oranıyla gerçekleştirildi. Bunun anlamıysa 1 eski BXN coin’in 100 yeni BNX ile takas edilebilmesidir.

Token bölünmesi gerçekleştirilmeden önce BNX’in maksimum arzı 21 milyon adetle sınırlıydı. Bununla beraber piyasa değeri ortalama 386 milyon dolardı. Dün yaşanan bu gelişmenin ardından BNX’in maksimum arzı, dolaşımdaki 2,8 milyon arzıyla beraber 2.1 milyara yükseldi. Projenin geliştirici ekibi, coin bölünmesinin yerel tokenin ekonomik modelini artırmaya ve yeni kullanıcıların tokeni benimsemeye yardımcı olacağını iyimser bir ifadeyle belirtti.

BNX Fiyatı Sapma Yaşadı

Ağda yaşanan bu önemli gelişme, varlığın fiyatında değişimlere neden oldu. Token bölme işlemi öncesinde eski BNX Coin 100 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Diğer yandan piyasalardan elde edilen verilere göre yeni BNX Coin’e nazaran eski token yüzde 12 bin oranında değer kazanarak şimdilerde 186 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir