Bitcoin Ajandası

O Metaverse Coin Fiyatı Uçtu: Yükselişte CZ’nin Etkisi Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Metaverse Coin Fiyatı Uçtu: Yükselişte CZ’nin Etkisi Var!

O Metaverse Coin Fiyatı Uçtu: Yükselişte CZ’nin Etkisi Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

HIGH adındaki bir metaverse coin fiyatı, gösterdiği yükselişle kripto piyasalarının gündemine bomba gibi düştü. Veri platformlarından biri varlığın fiyatının artmasının ardında Binance üst düzey yöneticisi Changpeng Zhao olduğunu düşünüyor.

Elde edilen bilgilere göre HIGH fiyatı 1 hafta içerisinde yüzde 150 oranında değer kazandı. Bununla beraber en büyük 500 kripto varlık arasında en çok değer kazanan varlıklar arasında yer aldı. Her ne kadar son birkaç saatte yatırımcıları satış dalgasıyla karşılaşmış olsa da aylık olarak yüzde 215 oranında değer kazandı. Yaşanan bu yükselişin ardındaki gelişmelerse merak konusu oldu.

Metaverse Coin Fiyatı Yüzde 200 Değerlendi

Metaverse Coin Fiyatı Yüzde 200 Değerlendi
Metaverse Coin Fiyatı Yüzde 200 Değerlendi

Geçtiğimiz günlerde HIGH Coin, Highstreet metaverse’ünde yer alan NPC’leirn sohbet robotunu ChatGPT ile destekleneceğini duyurmuştu. Bu duyuru, kısa süre içerisinde varlığın yükseliş göstermesine yol açtı. Varlık 1,20 dolar seviyesindeyken 2,50 dolar seviyesine ulaştı. Yaşanan bu yükselişin sonrasında çok zaman geçmeden yükselişine devam eden HIGH, 3,50 doları aştı. Veri platformu LookOnChain’e göre HIGH, Binance üst düzey yöneticisi Changpeng Zhao’nun açıklamalarından sonra yeniden yükseliş göstermeye başladı.

Konuyla alakalı açıklamada bulunan veri platformu, Zhao’nun Binance’ın diğer sanal gerçeklik ve metaverse oyunlarına yatırım yapmayı tercih edeceğini ifade etmesinin ardından metaverse coin fiyatının yüzde 200’ün üzerinde arttığını belirtti.

Highstreet’te Binance için de Yer Var

Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen pazar yeri, sınırlı miktarda üretilen varlıkları dağıtmak adına özel olarak üretilmiş bir platformdur. Highstreet, bu stratejinin bir parçası olarak metaverse kapsamında Binance Beach’i geliştirecekti. Bununla beraber Highstreet’in Binance Launchpool’da yer alan 28’inci proje olduğunu da söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir