Bitcoin Ajandası

Santiment Açıkladı: O Metaverse Coinler Fırsat Yaratabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Santiment Açıkladı: O Metaverse Coinler Fırsat Yaratabilir!

Santiment Açıkladı: O Metaverse Coinler Fırsat Yaratabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Sektörün en önemli kripto analiz şirketi Santiment, pek çok farklı metaverse coinler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bazı coinlerin fırsat alarmı verdiğini söyleyen şirket, mevcut fiyat seviyelerinden satın alınan bu varlıkların kazanç sağlayacağını düşünüyor.

Santiment’e Göre O Coinler Fırsat Sunacak!

Santiment’e Göre O Coinler Fırsat Sunacak!
Santiment’e Göre O Coinler Fırsat Sunacak!

Kripto analiz şirketi, dört farklı metaverse coinin piyasada kötü zamanlar geçirmesinin ardından nasıl hareket edeceğini tespit etti. Şirkete göre yakın zamanda bir sıçrama söz konusu. Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND), Ren (REN) ve Chiliz (CHZ) gibi varlıklar şu anda fırsat bölgesinde seyrediyor.

Metaverse Coinlerde Son Durum Ne?

Haberin yazıldığı esnada Decentraland (MANA) 0,42 dolardan düşerek 0,30 dolar bölgesinde seyrediyor. The Sandbox (SAND) aylık 0,63 dolar seviyesinden düşerek 0,44 dolardan işlem görüyor. Chiliz (CHZ) 0,11 dolardan el değiştiriyor. Ren (REN) ise aylık bazda yüzde 30’un üzerinde değer kaybıyla 0,065 dolardan işlem görüyor.

Metaverse coinlerin yanı sıra analiz şirketi, Bitcoin için 5 yıllık zaman zarfı içerisinde MVRV analizi kullanıyor. Son 5 yıldaki ortalama yatırımcının şimdilerde tarihi olarak yüzde 34 düşüş kaydettiğini söyleyen Santiment, getirilerin ilk olarak 9 Haziran tarihinde yüzde 0’ın altına gerilediğini de belirtti.

Metaverse dünyasında önemli bir yere sahip olan yerel tokenlerden bazılarının son dönemlerde değer artışı kaydetti. Birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi başaran ve metaverse’te kullanılan bu varlıklar, gelir ya da kar sağlayan varlıklar değildir. Daha çok satın alımlarda ya da metaverse katılmak gibi durumlarda kullanıldığından, değerleri de son derece özneldir. Ayrıca sahibine bu gibi alanlarda çeşitli avantajlar sunmaktadırlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir