Bitcoin Ajandası

O Ünlü Fenomen de NFT Dünyasına Giriş Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Ünlü Fenomen de NFT Dünyasına Giriş Yaptı!

O Ünlü Fenomen de NFT Dünyasına Giriş Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Sosyal medya aracılığıyla ün kazanan Kerimcan Durmaz, günümüzün en popüler teknolojilerinden biri olan NFT dünyasına giriş yaptığını duyurdu. Konuya ilişkin açıklamalarını sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştiren ünlü fenomen, BIANCA isimli NFT projesini satışa sunduğunu duyurdu.

NFT Dünyasında Yeni Bir İsim Daha!

NFT Dünyasında Yeni Bir İsim Daha!
NFT Dünyasında Yeni Bir İsim Daha!

Her geçen gün büyüyen ve gelişme kaydeden NFT dünyasına yeni bir isim daha dahil oluyor. Kerimcan Durmaz tarafından hazırlanan bu böz konusu projeyle alakalı olarak elde edilen bilgilere göre BIANCA isimli bu NFT koleksiyonunda birbirinden özel fotoğraflara yer veriliyor. Bununla beraber yaklaşık 250 parçanın yer aldığı bir albüm de yine bu koleksiyonda yer alıyor.

BIANCA koleksiyonuyla alakalı olarak web sitesinde de bir açıklamaya yer veriliyor. Açıklamalara göre her biri özenle hazırlanan bu resimlerden sadece birinin içeriğinde çizime ait orijinal bir fotoğraf bulunuyor. Üstelik Special Edition olan bu fotoğrafa erişim sağlayan NFT sahipleri, Kerimcan Durmaz’ın Youtube programına katılma şansı elde edebiliyor.

NFT Sahiplerine Çeşitli Hediyeler Sunulacak

Diğer yandan NFT sahipleri arasında çekilişle belirlenen 10 kişinin “Peşimde makeup kapsül koleksiyon” hediyesi kazanacağı ifade edilen açıklamada, ikinci 10 kişininse Kerimcan’ın şehrindeki konserine 2 kişilik bilet kazanacağı ifade edildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir