Bitcoin Ajandası

O Ünlü Metaverse Coin’in Arkasındaki İsim Artık Türkiye’de!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Ünlü Metaverse Coin’in Arkasındaki İsim Artık Türkiye’de!

O Ünlü Metaverse Coin’in Arkasındaki İsim Artık Türkiye’de!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Türkiye’de metaverse heyecanı her geçen gün daha fazla büyüyor. Dünyanın en çok ilgi gören metaverse coin’lerinden olan SAND’in arkasındaki isim The Sandbox, birkaç gün öncesinde Türkiye pazarında yer alacağını açıkladı.

Popüler Metaverse Coin Mimarı Türkiye’de

Popüler Metaverse Coin Mimarı Türkiye’de
Popüler Metaverse Coin Mimarı Türkiye’de

The Sandbox 1 Haziran’da ülkemizde yeni bir ofis açarken, aynı gün düzenlediği bir partiyle lansmanını gerçekleştirdi. Partiye The Sandbox’ın Türkiye distribütörü Aslan Kıran ve şirketin kurucusu Sebastien Borget katılım sağladı. Türkiye ofisinin faaliyet göstermeye başlamasıyla beraber ülkemizdeki ünlüler ve oyun şirketleriyle anlaşmaların hızlandırılması planlanıyor. Ayrıca metaverse coin SAND’in mimarı olan bu platformun Türkiye’ye özgü farklı projeleri olduğu da ifade ediliyor.

Lansmanda bazı açıklamalarda bulunan kurucu ortak Borget, ülkemize özel olarak planlanan projelerden bahsetti. The Sandbox ekibi olarak Türkiye’ye ve Türklere özel Türkçe konuşulacak özel bir metaverse dünyası oluşturabilmek adına çalışmalara başlandığını dile getirdi.

Yeni Projeler Zamanla Netleşecek

The Sandbox oyun endüstrisinde ciddi bir patlama yaşarken, Helix ve Atari gibi pek çok farklı büyük isimden destek aldı. The Sandbox’ın ülkemizde ne türden projeler gerçekleştireceğine yönelik henüz kesin bilgiye ulaşılamazken, bu projeler zamanla netleşecek. Haberin yazıldığı esnada SAND Token yüzde 6.8 civarında değer artışıyla 1.37 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir