Bitcoin Ajandası

O Ünlü Şirketin CEO’su da Ethereum Performansına Güveniyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Ünlü Şirketin CEO’su da Ethereum Performansına Güveniyor!

O Ünlü Şirketin CEO’su da Ethereum Performansına Güveniyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Kurucusu dünyaca ünlü fon yöneticisi George Soros olan ve bünyesinde 28 milyar dolarlık varlık bulunan Soros Fund Management’in Üst Düzey Yöneticisi Dawn Fitzpatrick Ethereum hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu. Fitzpatrick’e göre Ethereum performansı ilerleyen süreçlerde Bitcoin’e göre çok daha iyi bir seviyede olacak.

Ethereum Performansı En İyisi Olacak

Ethereum Performansı En İyisi Olacak
Ethereum Performansı En İyisi Olacak

Ünlü CEO bu değerlendirmesini dünyada yaşanan iklim değişikliğinin ilerleyen süreçlerde daha fazla önem kazanacak ve gündemde yer alacak olmasına dayandırıyor. Kripto paraların gelecekte kalıcı olacağını ve Fidelity’nin 401k hamlesinin ardından ana akım olarak değerlendirilebildiğini söyleyen Fitzpatrick, bu konuda ayrıca bir uyarıda bulundu. Her şeyden önce iklim değişikliğinin daha önemli bir odak noktası haline geleceğini, bu anlamda Ethereum’un Bitcoin’den daha fazla ilgi görebileceğini söyledi.

Önemli bir fon yöneticisi olan Dawn Fitzpatrick ayrıca açıklamalarında blok zinciri ve kripto para şirketlerinin büyük çoğunluğunun aşırı derecede kripto para içeren hazine hesaplarına sahip olduğunu, bu durumun kısa vadede güvenlik açığına neden olduğunu da belirtti.

Ethereum’un yakın bir tarihte Proof of Stake (PoS) mekanizmasına geçiş yaparak enerji tüketimini büyük ölçüde düşürecek. Ethereum kurucu ortaklarından Vitalık Buterin daha önce yaptığı açıklamasında PoS sistemine geçişi sağlayacak olan güncellemenin Ağustos’ta yayınlanacağını duyurmuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir