Bitcoin Ajandası

Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex Harici Binance, Huobi, Bitpay
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex, Vechain (VET) ile Ortaklık Kurdu!

Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex, Vechain (VET) ile Ortaklık Kurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ödeme ve altyapı sağlayıcısı Simplex üzerine önde gelen borsa ve şirketler üzerinde oluşan ortaklıklarda ağ üzerinden direkt olarak satın alımına başlamak üzere Vechain (VET) ile ortaklık kuruldu.

Ödeme ve altyapı sağlayıcısı Simplex tarafından alım ve satım işlemlerinde hem fiyatta hem de kripto paralarda trade ile yapılacak olan konular üzerine sistemde en son var olan kripto para olan Vechain (VET) oldu. Taraflar bugün yapılan açıklamada da ortaklık kurulduğunu duyurdu ve bu şekilde VET, Simplex ile bu ortaklıklar sayesinde destek gördüğünü belirtti.

Ödeme altyapı sağlayıcısı Simplex bu anlaşma ile Vechain kripto parası olan VET, daha çok geniş ağa sahip olan kripto para topluluğunda ön plana çıkarak kullanıcılar ile kredi kartı, banka debit kart, Apple Pay ya da Simplex Bankacılık aracılığının izin verilen ölçülerde olunacağını ve banka transferleri ile VET alımı yapılacağını açıkladı.

Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex Harici Binance, Huobi, Bitpay

Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex Harici Binance, Huobi, Bitpay
Ödeme Altyapı Sağlayıcısı Simplex Harici Binance, Huobi, Bitpay

Bilindiği üzere Simplex şirketi, etkili çözümleri yanı sıra başka avantajlar da sunarken kripto ile geleneksel finans arasındaki boşluğu kapatıp fiyat üzerinden paradan kripto paraya geçiş sağlamaktadır. Dünya çapında ise yaklaşık olarak 350 tane ortağı olan şirket içerisinde Binance, Huobi ve Bitpay gibi dünyaca ünlü borsalarla da ortaklığı bulunuyor.

Son Dönemin Yükselen Değeri Vechain

Vechain, ekosistemler üzerinde olan ve onun en büyük kripto parası olan VET bakıldığında son dönemlerde yükselişe geçen değerleri arasında bulunuyorlar. Bilinenler üzerine Vechain, blok zincir tabanlı bir tedarik zinciri platformu ve ürünler üzerinden de üretim, paketlenme, kargolama gibi önemli süreçlerini hem müşteri üzerinde hem de tedarikçi olan kişiye detaylı şekilde gösteren bir sisteme sahip olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir