Bitcoin Ajandası

OKB Token’de Büyük Yakım: 5.5 Milyon Adet Yakım Yapıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. OKB Token’de Büyük Yakım: 5.5 Milyon Adet Yakım Yapıldı!

OKB Token’de Büyük Yakım: 5.5 Milyon Adet Yakım Yapıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Son zamanlarda gerçekleştirdiği çıkışlarla dikkatleri üzerine toplayan OKX borsasının kripto para birimi OKB Token’de büyük yakım yapıldı. Elde edilen bilgilere göre 5.5 milyon adet token yakımı gerçekleştirildi.

258 Milyon Dolar Değerinde OKB Token Yakım Yapıldı

258 Milyon Dolar Değerinde OKB Token Yakım Yapıldı
258 Milyon Dolar Değerinde OKB Token Yakım Yapıldı

Geçekleştirdiği önemli sponsorluk anlaşmaları ve yargı bölgelerinde aldığı lisanslarla kripto sektöründe adından sıklıkla bahsettiren OKX borsası, kendi kripto para birimi olan OKB token’de büyük ölçekli bir yakım gerçekleştirdi.

Zincir üstü verilere göre OKX borsası, OKB’den geri alım yaptığı tüm tokenlerin tümünü yakarak, dolaşımdan 5.5 milyon adet tokeni tamamen kaldırmış oldu. 90 günlük ortalamaya bakıldığında yakım değerinin 258 milyon dolar olduğu belirlendi.

OKB Token’i küresel amaca sahip işlevsel bir token olarak ifade eden borsa, şimdiye kadar totalde 64 milyon adet varlığın yakımını gerçekleştirdi. Bu yakıma karşın varlığın fiyatında kayda değer bir artış yaşanmadı.

BNB ile Beraber İlgi Odağı Olmuştu

Hatırlanacağı üzere 2021 boğa sezonuyla beraber dünyanın en büyük kripto borsası Binance’ın kendi kripto para birimi olan BNB Token’inde yaşanan ciddi fiyat artışı ve büyük ölçekli yakım, diğer token’lerin de ilgi görmesine yol açmıştı. Kripto piyasalarında hizmet veren bilindik büyün borsaların kendine ait bir kripto para birimi bulunuyor.

Huobi Global borsasının HT Token’i, Gate.io borsasının GT Token’i, BNB’den sonra gelen en bilindik varlıklarr arasında yer alıyor.

OKX borsasının kendi token’i olan OKB’nin fiyatı geçtiğimiz yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 290 civarında artış göstermiş durumda.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir