Bitcoin Ajandası

Ripple CTO’sundan Olay Olacak Shiba Inu Yorumu Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple CTO’sundan Olay Olacak Shiba Inu Yorumu Geldi!

Ripple CTO’sundan Olay Olacak Shiba Inu Yorumu Geldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu olan David Schwartz, yakın zamanda bir paylaştığı tweet’te meme coine olay olacak Shiba Inu yorumuyla bir tokat attı. XRP Ledger’ının mimarı yapısı ile David Schwartz, tokenin devasa arzı konusunda alay etti. Bir zilyon SHIB tokeni kaybı yaşamanın 1,37 dolarlık bir kayıp anlamına geleceğini de söyleyerek şaka yaptı.

Olay olacak Shiba Inu yorumunun dışında, toplam üzerinden göze çarpan 1 kentilyon token kaynağı olduğunu söyledi. Ayrıca tokenin piyasaya sürülmesinin üzerinden geçen kısa bir süre sonra, meme coin’in mucidi Ryoshi, devasa arzın yarısını Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e rızası olmadan hediye etti.

Olay Olacak Shiba Inu Yorumu

Olay Olacak Shiba Inu Yorumu
Olay Olacak Shiba Inu Yorumu

Shiba Inu, Dogecoin çılgınlığından sonra büyük bir ralliye tanık olma aşamasından sonra Vitalik Buterin, Mayıs ayı içerisinde hayır kurumlarına 50 trilyon SHIB tokeni bağışlaması da büyük etki yaratmıştı. O zamanlar bu tokenler için 1,14 milyar dolar değerinde Buterin, projeden uzaklaşmak için aynı ay içinde 410,24 trilyon token yakma işlemi uyguladı. David Schwartz’ın şakası ise geçen haftalarda BitMart borsasından 33,4 milyon dolar değerinde SHIB tokeninin çalınmasından sonra gelmişti.

David Schwartz’ın şakası, büyüyen ShibArmy’nin bazı üyelerini sinirlendirdi. Bir üye, XRP’nin anemik fiyat performansını inceleyerek Ripple’a bağlı token, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75,83 gibi şaşırtıcı bir düşüş yaşadığını da gözlemledi. Bunun üzerine bu piyasa döngüsü sırasında yeni bir zirveye ulaşamayan birkaç büyük kripto para biriminden biri olarak kaldı. XRP topluluğunda kabaca bir yıl öncesinden itibaren süren ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından Ripple’a karşı açılan davanın bedelini hala ödüyor.

ADA Yerine SHIB’i Ekleyen Bitpay’i Eleştirildi

Shiba Inu, Ekim zirvesine göre %59,65 düzeltme aşamasına rağmen yılın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri arasında listenin başlarında yer almaya devam ediyor. Meme coin’in baş döndürücü başarısı muhtemelen birçok piyasa öncüsü olanların da tepkisini çekti. Dün erken saatlerde Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, ADA yerine SHIB’i ekleyen BitPay’i eleştirdi ve ADA’nın aslında anketi kazandığını iddia etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir