Bitcoin Ajandası

Pantera’nın Yeni Bitcoin Tahmini Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Pantera’nın Yeni Bitcoin Tahmini Dikkat Çekti!

Pantera’nın Yeni Bitcoin Tahmini Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Pantera Capital tarafından yürütülen yeni Bitcoin tahmini dikkatleri üzerine topladı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 2024 yılında gerçekleştirilecek olan halvingin hemen öncesinde Bitcoin fiyatı 39 bin dolara, halving sonrasındaysa 149 bin dolara ulaşacak. Ayrıca şirket, müşterilerin için yayınladığı notunda 39 Kasım’a kadar Bitcoin’in dip seviyesine ulaşma ihtimalinin son derece yüksek olduğunu ifade etti.

ABD merkezli kripto yatırım ve varlık yönetim şirketi Pantera Capital, Bitcoin’in bir sonraki ödül yarılanmasında çok ciddi bir fiyat artışı yaşanacağı öngörüsünde bulundu.

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead ve diğer şirket yöneticilerinin müşterileri için hazırladığı notta, piyasanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in Kasım ayı sonuna kadar ciddi bir düşüş yaşayabileceği, artık dip seviyesini bulmaya başlayacağı ifade edildi. Bu sürecin sonrasındaysa 2024’ün erken dönemine kadar ralli görülebileceği de belirtildi.  

Yeni Bitcoin Tahmini 140 Bin Dolar

Yeni Bitcoin Tahmini 140 Bin Dolar
Yeni Bitcoin Tahmini 140 Bin Dolar

Pantera Capital’in müşteri notunda yeni Bitcoin tahminine dikkat çekildi. 2020 ödül yarılanmasının yeni Bitcoin’lerin sisteme girişini yüzde 43 oranında azalttığı, bu durumun fiyat üzerinde yüzde 23’lük bir etki ettiği anımsatıldı. Yeni ödül yarılanmasının ise 2024 Mart döneminde gerçekleştirilmesinin beklendiği, Bitcoin’lerin büyük bölümünün dolaşımda yer aldığı göz önünde bulundurulduğunda etkinin daha fazla olacağının öngörüldüğü ifade edildi.

Tüm bunların yanı sıra şirket yetkililerinin notunda, tarihin kendisini tekrar etmesi halinde Bitcoin’in halving öncesinde 36 bin dolara, sonrasındaysa 149 bin dolara ulaşabileceğine dikkat çekildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir