Bitcoin Ajandası

Parçalara Ayrılan DOGE NFT’sinin Değeri 400 Milyon Dolara Çıktı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Parçalara Ayrılan DOGE NFT’sinin Değeri 400 Milyon Dolara Çıktı!

Parçalara Ayrılan DOGE NFT’sinin Değeri 400 Milyon Dolara Çıktı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Haziran ayında 4 milyon dolar ile alınan ürünlerin değer SushiSwap hamlesinin ardından parçalara ayrılan DOGE tam olarak 400 milyon dolar oldu.

2021 yılı içerisinde damga vuran coin’ler arasında olan Dogecoin diğer yandan ilginç bir şekilde bitmek bilmeden işlem görmeye devam ediyor. Ona benzer birçok token da iyi derecede ilgi görmesinden dolayı parçalara ayrılan DOGE NFT’leri için de milyonlarca dolar ödemesi gördü. Hem de parçalara ayrılan bir NFT için..

Parçalara Ayrılan DOGE NFT’leri Hisselere Ayrıştırıldı!

Parçalara Ayrılan DOGE NFT’leri Hisselere Ayrıştırıldı!
Parçalara Ayrılan DOGE NFT’leri Hisselere Ayrıştırıldı!

Daha öncesinden de bilindiği üzere Haziran ayında DOGE NFT’sini 4 milyon dolar ile satın alabilen merkezi olmayan sanat koleksiyon platformu PleasrDAO, geçmiş dönem içerisinde NFT’yi, F-NFT’ye, yani ayrışmış/parçalanmış NFT’ye çevirme konusunda bir karara varmıştı. Fractional.art platformuyla çalışmaların sonucunda DOGE NFT’si, 16,969,696,969 (16 milyar 969 milyon 696 bin 969) token’laştırılmış hisseye bölündü.

İşte burada PleasrDAO, SushiSwap’ın token satışlarının oluştuğu platformda MISO’nun kullanımı ile NFT’nin %20’lik bölümünde DOG token’ı ile açık arttırmaya sundu. Açık arttırma üzerinde toplamda 1796 alıcıdan 11 bin 942 WETH (wrapped Ethereum) toplandı.

Haziran’da 4 Milyon Dolar Şimdi ise 400 Milyon Dolar!

Şu An için bir DOG token fiyatı üzerinden 0.023 dolar ile mint edilen token’ların sayısı ele alındığında Haziran ayında 4 milyon dolara alındığı görülmektedir. Bu NFT’nin fiyatında ise şu anda yaklaşık 400 milyon dolara denk geliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir