Bitcoin Ajandası

PayPal Kripto Para Listesi: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin Alınabilecek
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PayPal Kripto Para Listesi: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin Alınabilecek

PayPal Kripto Para Listesi: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin Alınabilecek

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ödeme devi PayPal, kripto varlık hizmetinin bu hafta Birleşik Krallık içinde başladığını açıkladı. İngiliz müşteriler artık Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alabilecekler. Bu gelişme PayPal Kripto Para Listesi araştırmasını da hareketlendirdi.

PayPal Kripto Para Listesi içinde yer alan varlıklar üzerine araştırma yapan İngiltere’de yaşayan kripto para yatırımcıları stratejilerini kurmadan önce bu konuyu inceliyor.

PayPal Kripto Para Listesi İngiltere’de Gündem

PayPal Kripto Para Listesi İngiltere’de Gündem
PayPal Kripto Para Listesi İngiltere’de Gündem

PayPal, İngiltere pazarında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin kripto varlıklar alım satımına olanak tanıyacağını açıklamasının ardından Birleşik Krallık’taki kripto gündemini etkiledi.

PayPal’dan Jose Fernandez da Ponte’nin yaptığı açıklamada, şirketin mevzuata uygunluğu sağlama taahhüdü vurgulandı:

“Destek sunmak ve dijital para birimlerinin küresel finans ve ticaretin geleceği içinde üstleneceği rolü şekillendirme konusunda anlamlı bir katkı için Birleşik Krallık’taki ve dünyadaki düzenleyiciler ile yakın çalışmaya devam etmekte kararlıyız.”

PayPal’in Bitcoin’deki Payı

PayPal, erişimini aşamalı olarak ilerletmeden önce ekim ayında bazı ABD müşterileri için kripto para hizmeti sunmasıyla öne çıktı.

Şirketin kripto varlıklara geçişinin, 2020 senesinin 4. çeyreğinde Bitcoin’in büyük büyüyüşünün ardındaki ana nedenlerden biri olduğu düşünülüyordu. Lider kripto varlık kısa bir süre önce 50.000 dolar seviyesini o zamandan beri ilk kez yeniden gördü.

Da Ponte’ye göre PayPal, kripto para birimi hizmetlerini diğer pazarlara da genişletmeyi amaçlıyor. PayPal mayıs sonlarında müşterilerinin kripto varlıklarını geri çekmesine izin vereceğini açıklamıştı.

PayPal ayrıca kendi stablecoin’ini piyasaya sürme hazırlığında.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir