Bitcoin Ajandası

PegasusPort Decentraland Şubesi Açıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PegasusPort Decentraland Şubesi Açıldı!

PegasusPort Decentraland Şubesi Açıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Geçtiğimiz günlerde metaverse arazi satın aldığını duyurarak sektörde büyük bir heyecan yaratan havayolu şirketi Pegasus, şimdi de daha önce açıkladığı PegasusPort isimli metaverse şubesini Decentraland’de açtığını duyurdu. PegasusPort Decentraland Türkiye’de bir ilk oldu.

PegasusPort Decentraland Açıldı

PegasusPort Decentraland Açıldı
PegasusPort Decentraland Açıldı

Ülkemizin en önemli havayolu şirketlerinden arasında yer alan Pegasus, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek son derece popüler bir metaverse dünyasına adım attı. PegasusPort ismindeki metaverse şubesinin Decentraland’deki açılışını gerçekleştiren Pegasus, bu sanal dünyayla ilgilenen herkesi eğlenmeye davet etti.

Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan Pegasus CEO’su Güliz Öztürk, teknolojik gelişmelerin baş döndüren hızına yetişme ve bu teknolojilere uyum sağlama becerisine sahip bir şirket olduklarını dile getirdi. Bu doğrultuda Türkiye’nin havacılık sektöründe bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Öztürk, günümüzün en popüler metaverse evreni olan Decentraland’de yerini aldıklarını söyledi. Ayrıca PegasusPort Decentraland olarak ziyaretçiler içi sürprizler sunacaklarını da ekleyen şirket CEO’su, bu önemli projede emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Teknolojij Yatırımlar Devam Edecek

Açıklamalarını şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden yapan Pegasus Üst Düzey Yöneticisi Güliz Öztürk, tüm bunların yanı sıra şirket olarak teknolojiye yönelik yatırımlara devam edeceklerini belirtti. Üstelik PegasusPort Decentraland’in nasıl keşfedileceğine dair rehber niteliğinde bir video yayınlayarak da takipçilerine ışık tutmuş oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir