Bitcoin Ajandası

PEPE Balinaları Kar Almaya Karar Verdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PEPE Balinaları Kar Almaya Karar Verdi!

PEPE Balinaları Kar Almaya Karar Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

PEPE Coin gündemde yer almaya devam ediyor Geçen hafta Ethereum fiyatı %4 oranında küçük bir düşüş gösterirken, PEPE fiyatı yüzde 20’lik gerileme kaydetti. Buna karşın PEPE balinalarının kar alma süreci de aynı zamana denk geldi. Son dönemlerde kripto piyasalarında en iyi memecoin’in PEPE olup olmadığı tartışılırken, bu esnada PepeCoin temalı NFT koleksiyonu, 2 milyon doları aşkın işlem hacmi oluşturdu.

PEPE Balinaları Kar Almaya Başlayacak

PEPE Balinaları Kar Almaya Başlayacak
PEPE Balinaları Kar Almaya Başlayacak

Geçtiğimiz hafta lider altcoin Ethereum %4’lük düşüş gösterdi. Son zamanların popüler memecoin’i PEPE Coin’de de eş zamanlı olarak benzer bir tablo oluştu. %20’lik değer kaybıyla karşı karşıya kalan PEPE topluluğu arasında çeşitli tartışmalar yaşanmaya başladı. PEPE Coin fiyatı yaşadığı bu düşüşle şimdilerde 0,00000151 dolar seviyesinden işlem görüyor.

PEPE balinalarıysa son dönemlerde kar almaya karar verdi. Uzmanlar bu hamlenin ETH fiyatını düşüren faktörlerden biri olduğunu düşünüyor. ETH’nin haftalık fiyatında yaşanan değer kaybı, kripto piyasalarının doğasında olan dalgalanmalarla ilişkilendirilirken, bu kayıp, PEPE’nin balinalarının yatırım hamlelerindeki değişimle aynı zamana denk geliyor.

PEPE’ Çılgınlığı NFT Alanına da Sıçradı!  

Elde edilen verilere göre bir Bitcoin NFT serisi olan Bitcoin Frogs, son 24 saat içerisinde en büyük işlem hacmine sahip olan Bored Ape Yatch Club’ı arkasında bıraktı. PEPE Coin temalı NFT serisi ise neredeyse 700 işlemle 2 milyon doların üzerinde hacme ulaştı. Bitcoin Frogs satışları son 24 saat içerisinde %179 artarken, 2,25 milyon dolarlık hacim oluşturdu. Bununla beraber BAYC neredeyse %46’lık düşüş gösterdi ve 1,15 milyon dolar civarında gerçekleşti. İşlem hacmindeyse %56’lık düşüş kaydedildi.

Bitcoin Frogs ortalama olarak 0,12 BTC (neredeyse 3.200 dolar) seviyesinden işlem görüyor. Elde edilen verilere göre traderler 50 ila 1.200 dolar arasında ödeme yaparken, popüler NFT’ler sonsuza kadar Bitcoin’de kalacak olan 10 bin saf dijital koleksiyon olarak nitelendiriliyor. Diğer yandan PEPE çılgınlığı, yaşanan kritik seviyedeki değer kaybı sebebiyle geçtiğimiz haftada kaldı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir