Bitcoin Ajandası

PEPE Coin 2 Yeni Borsada Daha Listeleniyor: Fiyat Yükselişe Geçti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PEPE Coin 2 Yeni Borsada Daha Listeleniyor: Fiyat Yükselişe Geçti!

PEPE Coin 2 Yeni Borsada Daha Listeleniyor: Fiyat Yükselişe Geçti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para borsası KuCoin, son günlerin popüler varlıklarından PEPE Coin’in borsada işlem görmeye başladığını dile getirdi. Bu esnada PEPE yatırımcıları son zamanlardaki popülariteden ciddi ölçüde faydalanmaya başladı. Elde edilen bazı verilerse bu çılgınlığı gözler önüne seriyor.

PEPE Coin O Borsalarda da İşlem Görmeye Başladı

PEPE Coin O Borsalarda da İşlem Görmeye Başladı
PEPE Coin O Borsalarda da İşlem Görmeye Başladı

Meme coin kategorisinde sansasyonel bir hal alan PEPE Coin, en iyi kripto para borsalarının listesinde yer almaya başladı. Piyasadaki birçok kripto para biriminden bariz bir şekilde farklılıklara sahip olan bu varlık, önemli ölçüde değer artışı kaydetmesiyle de dikkat çekiyor. PEPE Token’de meydana gelen bu artış, dünya çapında en büyük kripto borsası Binance’ın PEPE’yi listesine dahil ettiğini duyurmasıyla başladı. Bununla beraber diğer büyük borsalar da meme coin çılgınlığına dahil olmaya karar verdi.

Binance’den hemen sonra KuCoin de varlığı listesine dahil ettiğini açıkladı. Başka bir büyük projeyi daha listelemekten gurur duyduklarını dile getiren borsa, PEPE/USDT paritesini de yakın zamanda işleme açacaklarını belirtti. Platformda mevduatlar hemen açılırken, para çekem işlemleriyle bugün itibariyle aktif edilecek.

Diğer yadan Cyrpto.com da PEPE’yi listeleyen isimler arasında yer aldı. Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan şirket yetkilileri, trend hale gelen söz konusu bu meme coini, EUR, USD, GBP ve çok daha fazlasıyla gerçek maliyetler üzerinden satın alabileceğini söyledi. En son elde edilen kripto listelerinin PEPE Token’deki popülerliği gözler önüne sererken, varlık fiyatı son 24 saat içerisinde %131’in üzerinde değer artışı kaydetti. Ayrıca 24 saatlik işlem hacmi de %290 artış göstererek 1,52 milyar dolara ulaşırken, piyasa değeriyse 1,49 milyon dolar oldu.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir