Bitcoin Ajandası

PEPE Coin Fiyatı Yüzde 30 Düştü: Yatırımcılar Geri Çekiliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PEPE Coin Fiyatı Yüzde 30 Düştü: Yatırımcılar Geri Çekiliyor!

PEPE Coin Fiyatı Yüzde 30 Düştü: Yatırımcılar Geri Çekiliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

PEPE Coin, 8 Mayıs Pazartesi’nin en çok değer kaybeden kripto para birimi oldu. Varlığın piyasalardaki satış hakimiyeti devam ederken PEPE Coin fiyatının yüzde 30 düşüş yaşaması dikkat çekti.

Meme token furyasını yeniden ateşleyen PEPE Coin, şimdi de yaşadığı değer kaybıyla gündeme geldi. Son birkaç saatlik zaman diliminde aşağı yönlü bir trend takip eden PEPE, son 24 saatlik verilerde de yüzde 30,84 oranında kayıp yaşadı. Buna karşın gerçekleştirilen satışlarda popülaritesini korumaya devam ederken, sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Üstelik PEPE Coin günün negatif gelişmeleri arasında parlayan yıldızı olarak dikkat çekti ve tehlike sinyalleri vermeye devam ettiğinden birçok yatırımcının radarına girdi.

PEPE Coin Fiyatındaki Düşüş Dikkat Çekti

PEPE Coin Fiyatındaki Düşüş Dikkat Çekti
PEPE Coin Fiyatındaki Düşüş Dikkat Çekti

Meme token kategorisinde kısa süreli de olsa ön plana çıkan PEPE Coin’de, satıcıların hakimiyeti sürüyor. En büyük kripto para borsası Binance’de 0,00445 dolara kadar yükselen popüler memecoin, son birkaç gündür satış baskısıyla mücadele ediyor. Elde ettiği destek seviyelerini düşüş yönündeki bir hareketle kıran varlık, son 24 saatte yüzde 30’un üzerinde değer kaybı yaşadı. Bu sebeple günün en çok değer kaybeden kripto para birimi olarak kayıtlara geçerken, uzmanlara göre alıcılar ipleri eline almadığında düşüş seyri derinleşebilir.

Hem sosyal medyada hem de krito piyasalarında hareketliliğinin korumaya devam eden PEPE, aşağı yönde gerçekleştirdiği son fiyat hareketiyle dikkatleri üzerine topladı. Genel olarak yatırımcıların mağdur olduğu varlıkla alakalı beklentileri devam ediyor. Coinmarketcap verilerine göreyse haberin yazıldığı esnada PEPE Coin fiyatı 0,000002071 dolar seviyesinde işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir