Bitcoin Ajandası

PEPE Fiyatında Yüzde 91 Artış: Rüzgâr Durmuyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PEPE Fiyatında Yüzde 91 Artış: Rüzgâr Durmuyor!

PEPE Fiyatında Yüzde 91 Artış: Rüzgâr Durmuyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Lider kripto para birimindeki yükselişe doğrudan tepki veren meme coin PEPE fiyatında son 1 hafta içerisinde neredeyse yüzde 100’e yakın artış yaşandı.  

PEPE Fiyatı Büyük Ölçüde Artış Kaydetti

PEPE Fiyatı Büyük Ölçüde Artış Kaydetti
PEPE Fiyatı Büyük Ölçüde Artış Kaydetti

Kripto piyasasındaki fud haberlerin etkisiyle geçen hafta 25 bin doların altına gerileyen Bitcoin (BTC), piyasalarda korku yaratıp altcoin’lerde değer kaybına yol açmıştı. O süreçte neredeyse bütün altcoin’lerde yüzde 20 civarında değer kaybı yaşandı. Ancak peş peşe gelen ETF başvuru haberleri Bitcoin fiyatını dün itibariyle 30 bin 800 dolar seviyesine taşıdı. Son 1 haftalık süreçte Bitcoin’e en hızlı uyum sağlayan varlık ise PEPE Coin oldu. PEPE Coin fiyatı 0,00000082 dolardan 0,00000157 dolara ulaşarak toplamda yüzde 91 oranında değer artışı kaydetti.

Bitcoin Fiyat Hareketine İlk Tepki Meme Coin’lerden Geldi

Kripto borsası listelemelerinin ardından birçok yatırımcının gözünden düşen PEPE, Bitcoin’de yaşanan yüzde 24’lük fiyat artışından sonra en çok değer kazanan kripto para birimi oldu. Bu durum, kripto para yatırımcılarının yükseliş yönündeki trendlerde ilk olarak meme coin’lere yöneldiğine işaret ediyor. Hızlı bir kazanç sağlamak isteyen kripto yatırımcıları, meme coin’lerdeki dikkat çeken işlem hacmini fırsat bilerek bu gibi varlıklar üzerine ticaret yapıyor.

Uzun zamandır yatırımcısını bekleten PEPE Coin, son fiyat hareketiyle meme coin’lere bahar rüzgârı estirdi. PEPE temasıyla piyasaya sürülen onlarca varlık da yükseliş gösterdi. Bununla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasında yer alan PEPE fiyatı, yeniden rüzgârı arkasına almış gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir