Bitcoin Ajandası

PEPE İşlem Hacmi Artıyor: SHIB ve DOGE’u Arkasında Bıraktı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PEPE İşlem Hacmi Artıyor: SHIB ve DOGE’u Arkasında Bıraktı!

PEPE İşlem Hacmi Artıyor: SHIB ve DOGE’u Arkasında Bıraktı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

PEPE işlem hacmi büyümeye devam ediyor. Son 24 saat içerisinde ciddi bir büyüme kaydeden PEPE, SHIB ve DOGE gibi popüler memecoin’leri arkasında bıraktı.

Kripto endüstrisinin yükselişi memecoin’ler üzerinde de etkili oldu. Popüler memecoin’lerle başlayan yukarı yönlü trend, yüzlerce varlığı da beraberinde getirdi. Buna karşın PEPE, işlem hacmi konusunda güçlü bir yükseliş gerçekleştirerek DOGE ve SHIB’e kafa tuttu.

Son 24 saatlik veriler incelendiğinde PEPE, 250 milyon doların üzerinde bir işlem hacmine ulaştı. PEPE fiyatıyla paralel olarak yükselişe geçen işlem hacmi, Dogecoin’e 50 milyon dolarlık, Shiba Inu’ya ise 150 milyon dolarlık fark attı.

PEPE İşlem Hacmi DOGE ve SHIB’e Fark Attı

PEPE İşlem Hacmi DOGE ve SHIB’e Fark Attı
PEPE İşlem Hacmi DOGE ve SHIB’e Fark Attı

Günümüzün en popüler kripto projelerinden olan PEPE, son bir gün içerisinde 250 milyon dolar civarında işlem hacmi kaydederek en çok işlem gören memecoin oldu.

Kripto piyasasında son günlerde ciddi yükselişler yaşanıyor. Bitcoin ETF’sinin gündeme bomba gibi düşmesiyle başlayan boğa koşusunda memecoin’ler de kendisini gösterdi. Özellikle bu varlıklardan biri, diğer popüler varlıkları arkasında bırakarak liderlik konumuna ulaştı. Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren PEPE Coin, son 1 hafta içerisinde yüzde 65’ten fazla değer kazandı. PEPE’den sonra en çok yükseliş gösteren varlıklarsa yüzde 6’yla SHIB ve DOGE oldu.

Fiyat yükselişi konusunda x10 fark atan PEPE işlem hacmi konusunda da söz konusu iki popüler varlığı arkasında bırakmayı başardı. PEPE’nin son 24 saat içerisindeki işlem hacmi 250 milyon dolara yaklaştı. DOGE işlem hacmi ise son 24 saat içerisinde 207 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Diğer yandan SHIB ise 104 milyon dolarlık işlem hacmiyle günü geçiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir