Bitcoin Ajandası

Pepe Temalı Coinler Uçuşa Geçti Yüzde 750 Arttı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Pepe Temalı Coinler Uçuşa Geçti: Yüzde 750 Arttı!

Pepe Temalı Coinler Uçuşa Geçti: Yüzde 750 Arttı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
22 0

Son 24 saatlik veriler dikkate alınarak incelenen verilere göre Pepe temalı coinler yüzde 100’ün üzerinde değer kazandı.

Pepe Temalı Coinler Dikkat Çekiyor!

Pepe Temalı Coinler Dikkat Çekiyor!
Pepe Temalı Coinler Dikkat Çekiyor!

Geçtiğimiz haftalarda kripto para piyasalarının parlayan yıldızı olarak nitelendirilen PEPE Coin, bir şekilde piyasalardaki etkisini sürdürmeye devam ediyor. Piyasalarda pozitif fiyat hareketleri gözlemlenirken en fazla değer kazanan varlıklardan biri olan PEPE, şimdilerdeyse türev varlıklarıyla dikkat çekiyor. Bir dönemin en popüler memecoin’iyle aynı temaya sahip olan onlarca coin, yüzde 100’ün üzerinde bir performansa imza attı.  Hatta PEPE 4.2 adındaki bir varlık, son 24 saat içerisinde yüzde 757,81 oranında artış kaydetti.

Kripto Yatırımcıları Memecoin’lerden Vazgeçmiyor

Kripto para piyasalarındaki Pepe temalı coinlerin sayısı her geçen gün artış gösterirken, bu varlıkların fiyatında ciddi ölçüde düşüş ve yükselişler gözlemleniyor. Bu durum, kripto yatırımcılarının memecoin’lerden vazgeçmediğini, zaman zaman hacim oluşturup piyasaya hareketlilik kazandırdığını gösteriyor. Son 24 saatlik verilere bakıldığında PEPE bazlı birçok coinde yüzde 216 ila yüzde 757,81 oranında artış yaşandığı gözlemleniyor.

Günümüzün en çok tercih edilen kripto para borsalarında işlem görene kadar kripto pazarında rüzgarlar estiren PEPE, kendisi ve diğer coinlerle beraber zaman zaman gündeme geliyor. Ciddi oranda yükselişlerin yaşanması sebebiyle bu yöne akın eden yatırımcı kitlesi, memecoin’lerin birçok verisini büyük ölçüde etkiliyor.

Diğer yandan Coinmarketcap tarafından elde edilen verilere göre haberin yazıldığı esnada PEPE Coin de 0.000001555 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir