Bitcoin Ajandası

SHIB Başardı: Piyasa Değeri En Büyük 13. Kripto Para Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Başardı: Piyasa Değeri En Büyük 13. Kripto Para Oldu!

SHIB Başardı: Piyasa Değeri En Büyük 13. Kripto Para Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Kripto para sektörünün en popüler meme coinlerinden biri olan Shiba Inu önemli bir başarı elde etti. Son fiyat hareketinin ardından piyasa değeri en büyük 13’üncü kripto para birimi olarak listede yükselen SHIB, TRON’u arkasında bıraktı. Varlığın yeni hedefi ilk 10’a girmek gibi görünüyor.

Piyasada Değeri En Büyük 13’üncü Varlık Oldu

Piyasada Değeri En Büyük 13’üncü Varlık Oldu
Piyasada Değeri En Büyük 13’üncü Varlık Oldu

Güncel piyasa verilerine göre SHIB fiyatı son bir hafta içerisinde yaklaşık yüzde 43 değer yükseliş göstererek yeniden piyasa değeri en büyük ilk 10 kripto varlık arasına girmeye çalışıyor. Piyasanın en tutulan köpek temalı meme coini CoinMarketCap listesinde TRON’u (TRX) arkasında bırarak 13’üncü sıranın sahibi oldu. Üstelik gerçekleştirdiği fiyat artışıyla beraber piyasa değeri 6 milyar doların üzerine çıktı. Bu artış, SHIB’i TRON’un birkaç milyon dolar önüne geçirmiş oldu.

Yeni Hedef İlk 10

İzlenen verilere göre Shiba Inu yeniden piyasa değeri en büyük ilk 10 sıralamasında yer almaya çalışıyor. Popüler meme coin, en büyük rakibi DOGE’u yenerek ilk 10 sıralamasına en son girdiğinde tarihinin en büyük ATH fiyatı 0.00008845 dolara ulaşmıştı. Üstelik bu durum yaklaşık 8 ay öncesinde yaşanmıştı. SHIB fiyatı, zaman içerisinde rekor seviyesine kıyasla yüzde 87 civarında değer kazandı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir