Bitcoin Ajandası

Piyasalar Yükselirken Bu 5 Altcoin’e Odaklanın!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Piyasalar Yükselirken Bu 5 Altcoin’e Odaklanın!

Piyasalar Yükselirken Bu 5 Altcoin’e Odaklanın!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

bitcoinajandasi.com olarak göz önünde bulundurulması gereken ilk beş altcoin’e piyasalar yükselirken yakından bakıyoruz.

Shiba Inu, geniş pazarlarda bir toplanma esnasında meme coinler için ilk tarafta duruyor. Günün sabah saatlerinde, SHIB son zamanlarda en düşük seviyelerden biri olarak %70’in üzerinde bir artışla haftanın en iyi performanslarını oluşturan bir varlık halinde yükseliş gösterdi. Piyasalar yükselirken Shıba Inu için son artış ise geliştiricilerin, mağazalarında Shiba Inu temali görüntüsünü ve ürünlerini markalaştırmayı kabul eden bir İtalyan fast-food zinciri olan Welly’s ile ilan etmelerinin bir süre sonrasında gerçekleşti.

Piyasalar Yükselirken Yönelecek 4 Diğer Altcoin

Piyasalar Yükselirken Yönelecek 4 Diğer Altcoin
Piyasalar Yükselirken Yönelecek 4 Diğer Altcoin

Mina Protocol. MINA, tek anlamda 22 KB boyutunda olan ve dünyada en hafif blockchainidir. Bu ağ üzerinde yapılan işlemlerde artış gösteren yüzlerce gigabayt depolama alanlarını en iyi kaplayan Bitcoin ve Ethereum ise ağır emsalleriyle tam bir zıtlık oluşturmaktadır. MINA’nın fiyatında son zamanlarda görülen en düşük seviye ise %50 oranında artış gördü. Yapılan araştırmalara göre gelecek birkaç hafta içerisinde planlanan sisteme göre altyapı yükseltme çalışmaları daha da artış gösterebilir.

Osmosis (OSMO), Cosmos ekosistemler üzerinden oluşturulan ve merkezi bulunmayan bir değişim olarak tanımlanır. Projeye göre sert bir başlangıç olarak başlangıç yapsa da son zamanlarda en düşük seviyelerde ortalama %39 artış gösterdi. Daha çok yukarı hareket edebilmek için de şu an hazır görünüyor. Cosmos ekosisteminde oluşan projeler, piyasa esnasında diğer kripto paralardan daha iyi bir performans gösterdiklerini son haftalarda daha çok belli etti.  

Near Protocol (NEAR). NEAR, merkezi bulunmayan bir akıllı sözleşme platformu olarak Ethereum rakibi olmuştur. Ucuz ve hızlı işlemler sunarken de NEAR, son haftalara göre birçok kripto meraklısının ayrıca dikkatini çekti. NEAR, diğer projelerle karşılaştırıldığında fiyat olarak iyi bir tutunma oranına sahip oldu. Son zamanlarda ise en düşük seviyeyi gördükten sonra %40 artış gösterdi. Yakın zamanlarda başlatılan 800 milyon dolarlık bir hibe fonu ile araştırmacılara dönük bir proje olarak değerlendirildi.

Son Sürpriz Altcoin

Helium (HNT), tüm dünya kapsamında var olan nodelar ağından bağ kurarak iletişim kuan ve veri göndermek için kablosuz cihazları kullanan, Nesnelerin İnterneti (IoT) için merkezi olmayan bir ağdır. HNT ayrıca son dönemlerde de en düşük seviyelere göre %60 seviyesinden daha da üst seviyelerde bir artışla geçen haftanın en iyi performans gösteren varlıklarından biri oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir