Bitcoin Ajandası

Piyasaya Damga Vuran O NFT Coini İçin Dogecoin Kurucusundan Uyarı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Piyasaya Damga Vuran O NFT Coini İçin Dogecoin Kurucusundan Uyarı!

Piyasaya Damga Vuran O NFT Coini İçin Dogecoin Kurucusundan Uyarı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

NFT Coini APE Piyasayı Heyecanlandırdı! DOGE Mucidi Endişeli!

Tanıtımı daha dün gerçekleştirilen ve 24 saat içerisinde büyük bir sükse yaratan NFT coini ApeCoin (APE), Bored Ape Yacht Club ekosistemi açısından Ethereum tabanlı bir token olarak geliştirildi. NFT sahipleri için sunulan bu token şimdilik 93 bin adet olarak dağıtıldı. Bu rakamsa ortalama 810 milyon dolara tekabül ediyor. 

 NFT Coini APE Piyasayı Heyecanlandırdı! DOGE Mucidi Endişeli
NFT Coini APE Piyasayı Heyecanlandırdı! DOGE Mucidi Endişeli

DogeCoin (DOGE) kurucu ortağı Billy Markus söz konusu proje konusunda görüşlerini bildirdi. Bu gibi projelerin son derece toksik ve umutsuz toplulukların oluşmasına neden olduğunu dile getiren Markus, bu nedenle token tanıtımlarının NFT alanına zarar verebileceği düşüncesinden bahsetti. MArkus’a göre bu türden NFT coini sahipleri düşüş ve yükseliş döngüleri arasında gitgide çirkinleşebiliyor. Bu ApeCoin yakın zamanda Bored Ape Yacht NFT koleksiyon ekibi tarafından geliştirildi. Ayrıca DAO adından merkeziyetsiz bir özerk kuruluş tarafından ilan edildi.

ApeCoin 24 Saatte Sıçradı!

BAYC koleksiyonunda NFT’si olan birçok kullanıcı ApeCoin’i resmi internet sitesi üzerinden herhangi bir ücret ödemeden elde edebiliyor. Üstelik Binance ve Coinbase platformunda da kullanılabilen bu NFT tokeni, büyük spot borsalarında gerçekleştirilen ilk işlemlerle beraber set bir yükseliş göstermeye başladı. Kısa sürede 39.40 dolardan zirve yapan ApeCoin, kısa süre sonrasında yüzde 80 düşüş gösterdi.

Mevcut piyasa verilerine göre APE şimdilerde 11 dolar seviyesinden işlem görüyor. DogeCoin kurucusu Markus şubat ayında topluluğuna hybe odaklı fiyat hareketi yerine geçebilecek bir faydaya yönelme konusunda çağrıda bulunmuştu. DOGE fiyatı tarihin en büyük zirvesindeyken yüzde 84.12 oranında gerileme kaydetti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir