Bitcoin Ajandası

Poloniex Borsası Çok Beklenen O Altcoin’leri Listesine Ekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Poloniex Borsası Çok Beklenen O Altcoin’leri Listesine Ekliyor!

Poloniex Borsası Çok Beklenen O Altcoin’leri Listesine Ekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Tron kurucusu hafta sonu attığı bir tweette Poloniex borsasına ait potansiyel Ethereum hard fork jetonları konusunda ETHW PoW zinciri ve ETHS PoS için ticari işlemlere başladığı söylentilerini doğruladı. Blok zinciri, programın 18 saat kadar ilerde olmasıyla büyük bir bilgi ve talep gördüğünü iddia ediyor.

Poloniex Borsası 18 Saat Önce Yayınladı

Poloniex Borsası 18 Saat Önce Yayınladı
Poloniex Borsası 18 Saat Önce Yayınladı

Tron kurucusu Justin Sun konuyla alakalı açıklamalarında ETHW ve ETHS alım-satım işlemlerinin şimdilerde Poloniex borsasında aktif hale getirildiğini dile getirdi. Bunun için normal şartlarda 8 Ağustos tarihini belirlediklerini, fakat topluluktan ciddi bir talep geldiği için yaklaşık 18 saat öncesinde yayına aldıklarını dile getirdi. Dün öğleden sonra saat 4 civarında yayına girildiğini de ekledi.

ETH için PoW Fork İhtimalleri

Ethereum Merge güncellemesi için zaman ilerledikçe Ethereum PoW için spekülasyonlar artmaya devam ediyor. Başka bir hard fork baskısı, Sun ve Huobi’nin Poloniex’ten birkaç madencisi tarafından desteklendi. Özellikle de Sun geçen hafta perşembe günü topluluk üyeleri ve geliştirici ekibe hard fork’u hayata geçirecek bir ETHW taahhüdünde bulundu.

Sun tarafından Twitter üzerinden yapılan son açıklama kafa karışıklığına neden olurken, bazı kripto kullanıcıları söz konusu varlığı traderlere bırakacaklarını ifade ederek bunun bir aldatmaca olduğunu düşünüyor. Diğer yandan Vitalik Buterin’se Merge’ün yaygın olarak kabul gördüğünü ifade ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir