Bitcoin Ajandası

Polygon Kurucusuna Göre Ayı Piyasası Bir Fırsat!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Polygon Kurucusuna Göre Ayı Piyasası Bir Fırsat!

Polygon Kurucusuna Göre Ayı Piyasası Bir Fırsat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Polygon kurucusu Sandeep Nailwal ayı piyasasını blok zinciri geliştiricileri açısında son derece olumlu bir durum olarak değerlendiriyor. Bu durumu “gürültü olmadığında yeniden inşa etmek” olarak tanımlayan ünlü isim, bu fırsatın geliştiriciler açısından rahat ve kullanışlı bir durum olduğunu ifade ediyor. Ayı piyasasındaki durgun halin de geliştiriciler tarafından fırsatı dönüştürülerek yeni ürünler geliştirmek ve piyasaya sunmak üzere değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Polygon Kurucusu Uygun Zemin Olduğunu Düşünüyor

Polygon Kurucusu Uygun Zemin Olduğunu Düşünüyor
Polygon Kurucusu Uygun Zemin Olduğunu Düşünüyor

Kore Blockchain Haftası 2022 etkinliğindeki bir panele online olarak katılım sağlayan kurucu ortaklardan Nailwal, açıklamalarını bu panelde gerçekleştirdi. Ayı piyasasının en iyi yanının alıcı olmaması olduğunu dile getiren Polygon kurucusu, ayı marketinin çalışan bulmak için en uygun fiyat sunduğunu belirtti. Ayrıca marketing ile beraber ürün tanıtımı yapabilmek açısından da mükemmel bir ortam olduğunu, bunun nedenininse kimsenin o denli büyük paralar harcamaması olduğunu da ekledi.

Polygon’da İşlem Ücretleri Büyük Ölçüde Düştü

Ethereum tabanlı bir Layer 2 çözümü sunan Polygon Network, birkaç gün öncesinde testnette yayınladığı ZK güncellemesiyle beraber ağdaki işlem ücretlerini yüzde 90 oranında düşürülmesini sağladı. Söz konusu testnet sayesinde ağdaki işlemlerin daha cazip gelmesi ve kullanıcılar açısından dikkat çekmesi bekleniyor. Kullanıcıların yüksek işlem ücretleri ödemesi pek çok farklı blok zincirinin ve geliştiricisinin gündeminde yer alıyor. Buna karşın Polygon ekosisteminde bu yönde yapılan bir hamle, rekabeti artıracak bir durum olarak nitelendiriliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir