Bitcoin Ajandası

Tayland SEC, Ağır Yasaklarıyla Gündeme Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Polygon NFT Satışları O İki Devin Önüne Geçti!

Polygon NFT Satışları O İki Devin Önüne Geçti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Forkast’ın yayımlamış olduğu 500 NFT endeksi raporuna göre, Polygon NFT satışları önemli düzeyde artış kaydetti. Elde edilen verilere göre satışlar Solana ve Ethereum’un önüne geçti.

Forkast tarafından hazırlanan NFT Index verilerine göre, Ethereum ve Solana’da NFT satışları büyük oranda düşüş gösterdi. Forkast’ın son yayımladığı bu raporla beraber sadece TH ve SOL değil, pek çok farklı NFT blok zincirinde de düşüşler kaydedildi. Buna rağmen Polygon’un (MATIC) NFT satışlarında neredeyse yüzde 246,45 oranında artış gösterdi. Bu durum, kripto para piyasalarında dikkat çekti.

NFT denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Ethereum ağının son 24 saatlik verileri incelendiğinde neredeyse yüzde 46,71 oranında değer kaybı yaşadığı görülüyor. 21.1 milyon dolara kadar düşen Ethereum NFT ağı, NFT sektörü açısından dikkatleri üzerine topladı. Bu alanda popülarite sahibi olan bir diğer proje SOL NFT ağı, NFT satışlarında yaklaşık yüzde 33,7’lik kayıp yaşayıp 2.59 dolara kadar gerileme gösterdi.

Polygon NFT Satışları Neredeyse %246 Arttı

Polygon NFT Satışları Neredeyse 6 Arttı
Polygon NFT Satışları Neredeyse 6 Arttı

Raporun yayımlanmasıyla beraber en çok dikkat çeken durumsa Polygon NFT satışları oldu. Rapora göre, Polygon ağında gerçekleştirilen NFT satışları yüzde 246 oranında yükseliş kaydetti. Polygon açısından yaşanan bu yükselişle beraber NFT satışları 2.56 milyon doları buldu.

Mevcut durumda pek çok NFT verisinin negatif yönde seyretmesine karşılık Polygon’un bu denli büyük bir NFT satış değeri kazanması, NFT yatırımcılarının takdirini topladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir