Bitcoin Ajandası

Popüler İsme Göre Shiba Inu Dogecoin’den (DOGE) Daha Avantajlı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Popüler İsme Göre Shiba Inu Dogecoin’den (DOGE) Daha Avantajlı!

Popüler İsme Göre Shiba Inu Dogecoin’den (DOGE) Daha Avantajlı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bitcoin’i sık sık eleştirilere maruz kalan Bloomberg TV ve podcast sunucusu Joe Weisenthal, SHIB’nin DOGE’da bulunmayan bir şeye sahip olduğunu iddia etmeye devam ederek Shiba Inu Dogecoin’den daha avantajlı yorumuyla arasındaki farka değindi.

Bloomberg tarafından popüler Weisenthal, Shiba Inu’nun (SHIB) neden Dogecoin’den (DOGE) daha iyi olabileceğine yönelik yaptığı yorumları açıkladı. Bu konuda Shiba Inu Dogecoin’den daha avantajlıyken ikincisinin neden “boomer meme coin” olarak adlandırılabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Shiba Inu Dogecoin’den Daha Avantajlı!

Shiba Inu Dogecoin’den Daha Avantajlı!
Shiba Inu Dogecoin’den Daha Avantajlı!

Weisenthal’ın yaptığı yorumlara göre bu duruma yönelik konu içindeki kırmızı nokta olarak DOGE’un bir “boomer meme parası”na dönüşmesinden bahsetti. SHIB’nin Dogecoin’in daha öncesinde hiç olmadığı başlıca avantajlarını sıralamaya alan ünlü isim şunlardan bahsetti:

“Herkes hakkında konuşuyor $SHIB sanki bir şakanın şaka türeviymiş gibi. Ama aksine $DOGE, hızlı hareket eden bir geliştirme yol haritasına, kendi merkezi olmayan borsasına, NFT’lerine ve gelişmiş akıllı sözleşme yeteneklerine sahiptir.”

“Kripto para hızlı hareket eden bir yol haritasına göre geliştiriliyor, kendi merkezi olmayan kripto para borsasına sahip ve Shiba Inu’ya dayalı NFT’ler ve akıllı sözleşmeler için gelişmiş yetenekleri var.”

Eric Wall da Aynısını Düşünüyor

Arcane Assets CIO’su Eric Wall aracılığıyla yakın zaman içerisinde atılım yapan bir tweet içinde SHIB, DOGE’den çok daha iyi bir meme kripto para değerine sahip yorumunu devam ettirdi. Bunun sebebinin ise tamamen SHIB’in Dogecoin’den farklı olarak madencilikte Litecoin ile bağlantılı olmamasına yönelik olduğunu açıkladı.

Ayrıca doğası gereği enflasyonist olmamasına yönelik ve Elon Musk’ın tweetlerine karşı son zamanlarda kanıtlandığı gibi dokunulmazlığı da SHIB’nin büyük avantajlarından birisi olduğunu açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir