Bitcoin Ajandası

Popüler Trader O Coini Gerçek DOGE Olarak Tanımladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Popüler Trader O Coini Gerçek DOGE Olarak Tanımladı

Popüler Trader O Coini Gerçek DOGE Olarak Tanımladı

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Youtube üzerinde sık sık yeni videolar paylaşan ve takipçilerine bilgilendirmeler yapan ünlü analist Tyler Swope, son videosunda 240 bine yakın takipçisine LINK’ten bahsetti. Chainlink projesinin çok popüler olmaya yaklaştığını ve DOGE ile aralarında önemli benzerlikler olduğunu söyleyen Tyler Swope, bu bağlamda LINK’in DOGE’yi geride bırakabileceğini ifade etti. Dogecoin ile hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan mem akımının LINK üzerinde de olduğunu belirten Tyler Swope, bu bağlamda projenin ilerleyen zamanlarda çok önemli yükselişler yaşayabileceğine dikkat çekti.

Popüler Trader O Coini Gerçek DOGE Olarak Tanımladı
Popüler Trader O Coini Gerçek DOGE Olarak Tanımladı

Kripto Paralar O Kültüre Sahip Olmalı mı?

Tyler Swope, mem ve mizahi kültürün kripto paralarda olup olmaması gerektiği konusunda da düşüncelerini dile getirdi. Ünlü analist, bu kapsamda bu kültürün desteklenmesi adına para biriminden daha fazla şeye ihtiyaç duyulduğunu ve bu nedenle de mizahi dilin sanat, resim ve kültür yoluyla iletişim ağı olduğunu belirtti.

LINK’in Mem Kültürü Var

Chainlink’in mem kültüründen bahseden Tyler Swope, Sergey Nazarov önderliğinde bu kültürün oluştuğunu söyledi. Ünlü analist, LINK’in mem kültürünün DOGE’ye göre çok daha organize ve güçlü olduğunu belirtti. Bu bağlamda da Chainlink’in NFT ile beraber mem kültürünü devralacağını iddia eden Swope, LINK’in bin dolara kadar yükselebileceğini düşündüğünü aktardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir