Bitcoin Ajandası

Popüler Türk Analist 15x Yapacağına İnandığı Altcoin’i Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Popüler Türk Analist 15x Yapacağına İnandığı Altcoin’i Duyurdu!

Popüler Türk Analist 15x Yapacağına İnandığı Altcoin’i Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Twitter platformu üzerinden “Paradotor” olarak bilinen ve Türk analistler arasında kendini ön planda tutmayı başaran Enes Turan inandığı altcoin için 15x yapacağını açıkladı.

Enes Turan, popüler altcoin FLM’ye dikkat çekti. Twitter üzerinden 700.000 kişi tarafından takip edilen “Paradotor” Enes Turan, Flamingo Finance’e (FLM) için dikkatleri çekmeyi başardı. Türk analist bunun yanı sıra NEO 5 kat artarsa FLM’nin 15 kat artabileceğini de bildirdi.

Türk Analist 15x Yapacak Altcoin’i Duyurdu!

Türk Analist 15x Yapacak Altcoin’i Duyurdu!
Türk Analist 15x Yapacak Altcoin’i Duyurdu!

Bu durumda ise FLM’nin Neo ağına dayalı olduğunu belirtmek gerekirse bunun yanı sıra Flamingo Finance’in “fiyatlanmamış” bir merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olduğunu da söyledi. Bu altcoin’in arkasında oluşan ekibin de sağlam olduğunu daha çok belirterek bu konuya dikkat çekti. “Bu boğada FLM’den kazanalım,” ifadelerini kullandı. Ayrıca bu coin için 3 dolar ve 7 dolarlık hedef verdi.

“NEO 5 kat artarsa FLM 15 kat artar. Fiyatlamamış DEFİ projesi. Ekibi sağlam. Bu boğada artık FLM’den kazanalım. 3$ ve 7$ hedefimdir.”

24 Saatte Yüzde 10.6’lık Bir Yükseliş Yaşandı!

Flamingo Finance, güncel verilerden elde edilen bilgilere göre yaklaşık olarak 0.66 dolardan el değişimine uğradı ve kripto para birimi akşamüzeri yazılan son 24 saat içerisinde yüzde 10.6’lık bir yükseliş yaşadı. Son 7 gün içerisinde yüzde 27.1, son 30 günde ise yüzde 28.9 oranında değer kazandı ancak bir yıllık getirisi ise yüzde 373 dolaylarında yönelme gördü.

Flamingo, Neo Blockchain’ine ve Poly Network’ün birlikte çalışabilirlik protokolünde belirlenen ve buna dayanan DeFi platformudur. Bu proje, birkaç DeFi uygulamasını tek bir ekosistemde birleştirerek uygulama yapar ve uygulamalar arasında cross-chain varlık ağ geçidi, likidite havuzu, varlık kasası gibi projeler bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir