Bitcoin Ajandası

Türk Analist Ralli Yapacak Altcoin’leri ve Giriş Seviyelerini Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Türk Analist Ralli Yapacak Altcoin’leri ve Giriş Seviyelerini Açıkladı!

Türk Analist Ralli Yapacak Altcoin’leri ve Giriş Seviyelerini Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

29 Eylül tarihinde Bitcoin peş peşe üçüncü düşüşünü yaşadığını ve 41.000 doların daha da altına inerek mücadele ettiğini hatırlattı ve ralli yapacak Altcoin’leri ve giriş seviyelerini belirtti. Ancak boğalar üzerinden de bu hareketin durduğunu ve BTC’yi yükseğe ittiğini açıkladı.

Fiyat hareketlerine bakıldığında da bugünlük olumlu görüşler olsa da yatırımcılar üzerinden BTC ve altcoin’ler hangi seviyelerin önemli olduğunu merak ediyor. Türk bir analist ise bu durum için yakın zamanda paylaştığı bir YouTube videosu üzerinden açıklama yaptı. Yükseleceğini düşündüğü altcoin projelerini belirtti ve BTC fiyatında takip edilmesi gereken seviyeleri açıkladı.

Ralli Yapacak Altcoin’ler ve Bitcoin Giriş Seviyeleri

Ralli Yapacak Altcoin’ler ve Bitcoin Giriş Seviyeleri
Ralli Yapacak Altcoin’ler ve Bitcoin Giriş Seviyeleri

Türk analist Buğra Sukas dün akşam saatlerinde başlattığı canlı yayında, yükselişe geçen Bitcoin için şu anda hangi seviyelerde önemli olduğunu açıkladı. Analist üzerinden BTC, 45.000 ve 44.000 dolar seviyelerinden sonra daha kaybetmediği sürece sorun oluşmayacağını ve bunun yaşanma olasılığının da hemen hemen yüzde 30 olduğunu belirtti. Analist, alım yapılabilecek seviyeleri ise 45.000 ve 46.330 dolar üzerinden olabileceği konusunda dikkatleri çekti.

Öncü kripto para birimlerinin bu seviyeler üzerinde tutunması durumunda, altcoin piyasasında daha iyi bir şekilde değerlendirilebileceğinin altını çiziyor. Bu durum üzerinden değerlenebilecek altcoin’lerin ise Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Aave (AAVE), Enjin Coin (ENJ) ve FTX Token (FTT) olacağını belirtti.

Analist 5 Altcoin İçin Kritik Noktaları Paylaştı

Buğra Sukas, kripto para borsası olan FTX’in tokenı FTT için 52.18 ve 53 doların destek seviyeleri olarak görüldüğünü de açıkladı. FTT, yazılımı anında da 54.59 dolardan işlem görmekte olduğu belirtildi. İkinci olarak proof-of-stake Blockchain platformunda da Cardano’nun ADA tokenından söz eden analist Sukas, bu token için 2.14 dolar seviyelerinin alış noktası olabileceğini belirtti. ADA, üzerinden işlemlerin de yazım sırasında 2.21 dolardan olduğunu ve aynı zamanda önemli güncellemelerin olduğuna dikkat çekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir