Bitcoin Ajandası

RAOUL PAL’dan Altcoinler için Açıklama
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. RAOUL PAL’dan Altcoinler için Açıklama

RAOUL PAL’dan Altcoinler için Açıklama

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Geçtiğimiz hafta 64 bin 813 doları gören Bitcoin bugün 48 bin 759 dolara geriledi. Ardından Bitcoin, analistlerin fiyat düzelmesi ve fırtına öncesi sessizlik gibi ekonomik terimleri kullanarak açıklama yapmalarıyla birlikte 50 bin doların üzerini gördü. Son 24 saat içinde 48,827.71 ve 55,410.23 dolar arasında dalgalanan Bitcoin, yüzde 6.75 düşüşle 50,189.53 dolara inerken, birimin haftalık kaybı yüzde 20.17 olarak hesaplandı. Bitcoin’in toplam piyasa hacmi de, yaklaşık 66 milyar dolar düşüşle 940.54 milyar dolara geriledi.

RAOUL PAL’dan Altcoinler için Açıklama
RAOUL PAL’dan Altcoinler için Açıklama

Bitcoin Boğası

Kripto paraların ikinci büyük birimi olan Ethereum, sistemi birçok yeni yazılımın yaratılmasına müsait bir ortam olması nedeniyle, sonradan ortaya çıkan birçok yeni Coin’in işlem gördüğü sistemdir. Makro ekonomist ve Bitcoin boğası olarak tanınmış Raoul Pal: “Lider altcoin Ethereum’dan satın almak için BTC’lerimi satmamak için mücadele ediyorum”dedi. Nedeni tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını düşünmesidir.

Açıklamanın Detayı

Pal: “DeFi (merkezi olmayan finans), non fungible token  (NFT), topluluk tokenleri ve hatta metaverse dünyalarda herhangi bir şeyi fiyatlandırdığınızda, tasarımcıların zamanı da dahil olmak üzere her şey temelde ETH’de fiyatlandırılır. ETH hızla dijitalin para birimi haline geliyor. Dünya ve BTC, bozulmamış teminat ve temel katmandır. ETH alanı %100 YOY ile büyüyor (BTC için %50 YOY’a kıyasla) ve aynı zamanda geliştirici yetenek ve uygulamalarının büyük bir bölümünü çekiyor. Risk döngüsünün bu noktasında ve ETH 2.0’ın gelmesiyle (daha ucuz ücretler ve daha az arz), tüm temel pozisyonumu ETH’ye taşımak için tüm BTC’mi satmamak için mücadele ediyorum. Açık olmak gerekirse, ben dev bir BTC boğasıyım, ancak şu anda performans için ETH’nin daha iyi varlık tahsisi olduğunu düşünüyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir