Bitcoin Ajandası

Reddit, NFT Piyasasında Büyük İlgi Görüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Reddit, NFT Piyasasında Büyük İlgi Görüyor!

Reddit, NFT Piyasasında Büyük İlgi Görüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Temmuz ayı itibariyle NFT piyasasına giriş yapan Reddit, sunduğu yeni avatar koleksiyonu ve NFT pazarıyla 3 milyon kullanıcı sayısı elde etmeyi başardı.

Yeni bir NFT pazarı oluşturan Reddit, kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bu proje kapsamında Redditör olarak nitelendirilen platform kullanıcılarının, blok zinciri tabanlı resimleri stabil bir ücret üzerinden satın almasına imkân sunuldu. NFT piyasasında yaşanan sarsıcı gündemden etkilenmeyen şirket, bu alandaki çalışmaları ve projeleriyle büyük ilgi gördü.

NFT Piyasasında 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

NFT Piyasasında 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
NFT Piyasasında 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Sosyal medya platformu olarak bilinen Reddit, NFT pazarında söz hakkı elde etmeyi istiyor. Bu kapsamda şirket, avatarlardan meydana gelen NFT koleksiyon ürünlerini topluluk üyelerinin beğenisine sunacak. Son aylarda 30 farklı NFT sanatçısıyla ortaklık kuran Reddit, platform için belirlediği 40 bin NFT avatar tasarımı için 10-100 dolar arasında fiyat belirledi. Üstelik bu ürünlerin tümü, topluluk üyelerinin yoğun ilgisiyle tükendi.

Şirketin ürün sorumlusu Pali Bhat, 3 milyonu aşkın kullanıcının avatar satın alabilmek uğruna yeni bir cüzdan hesabı oluşturduğunu dile getirdi. Diğer yandan topluluk üyesi olan Redditörlerin, büyük ilgi gören Vault cüzdanına dahil olduğunu da belirtti.

Sınırlı sayıda üretilen bu ürünlere sahip olan kullanıcılar, protokol içerisinde de kullanım hakkı elde edebilecek. Bununla beraber bu avatarlar dış platformlarda da kullanılabilecek.

Sosyal medya platformu Reddit, söz konusu koleksiyonu Polygon üzerinde inşa etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir