Bitcoin Ajandası

Render Token Yükselişinin Arkasında Ne Var? Neden Yükseliyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Render Token Yükselişinin Arkasında Ne Var? Neden Yükseliyor?

Render Token Yükselişinin Arkasında Ne Var? Neden Yükseliyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Render Token yükselişi aralıksız olarak devam ediyor. Bugün gerçekleştirdiği artışla beraber üst sıralarda yerini almayı başaran RNDR’ın grafiğinde son durum ne?

REnder Token’de alıcıların rüzgârı esmeye devam ediyor. 2023’ün başından bu yana yüzde 630 artış kaydeden varlık, gün içerisinde yüzde 7,74’lük yükseliş kaydederek zirveye yakın bir noktada konumlandı. BTC’de meydana gelen değer kaybının ardından hızlı bir şekilde toparlanan altcoin’lerden RNDR, yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Render Token’in bu denli artış göstermesindeki sebepse merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Render Token Yükselişi ve Grafik Analizi

Render Token Yükselişi ve Grafik Analizi
Render Token Yükselişi ve Grafik Analizi

Son birkaç haftadır günün en çok yükseliş gösteren varlıkları arasında yer almayı başaran Render Token, son saatlerde yeniden atağa geçti. Son bir hafta içerisinde yüzde 46,43’lük yükseliş gösteren RNDR, altcoin’ler listesinin üst sıralarında yer almaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden birçok popüler isim tarafından konu edinilen varlık, son 24 saat içerisinde de yüzde 12’lik değer artışı kaydetti. Şimdilerde 2.63 dolar seviyesinden işlem gören coin’in yükselişini sürdürüp sürdürmeyeceği merak ediliyor.

RNDR Token’in son 4 saatlik verilerini incelediğimizde direnç seviyeleri açısından net veriler, geçtiğimiz dönemlerdeki fiyat hareketlerine dayanıyor. Kripto piyasalarında adından söz ettirmeye başlayan varlık, 2,60 doların üzerinde tutunmayı başardığı müddetçe, 2,948 dolarlık direnç seviyesini test edebilir. Bu aralıktaki tepkiler doğrultusunda RNDR için 3,30 dolar seviyesi izlenebilir.

Diğer yandan düşüş trendinin başlaması halindeyse sırasıyla 2,46, 2,19, 2,10, 1,84 ve 1,65 dolar seviyeleri destek olarak takip edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir