Bitcoin Ajandası

Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!

Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile dava üzerinde hala tartışma yaşasa da diğer yandan Uzakdoğu anlaşmasını daha resmileştirerek Japonya ve Filipinler arasındaki “Talebe göre Likidite (ODL)” bağlantısını açan Ripple GME ile ortaklık kurdu.

Singapur üzerinden Endonezya, Mısır ve Dubai ülkelerine dayanan sınır ötesi ödemelerin konusunda zorlanan ve birçok ülke içerisinde önemli araştırmalar yaparak imza atan Ripple Uzakdoğu anlaşması üzerine bu işlemleri hızlandırma amacıyla GME şirketiyle ortaklık kurdu. Güney Kore içerisinde bilinen ünlü şirketler arasında olan GME Remittance’ın ortaklığı ise SBI Rİpple Asya ile kurulum sağladı.

Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!

Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!
Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!

GME COO’su olan Subash Chandra Poudel yapılan anlaşma üzerinden konuşmasında ortaklık sonucunda küresel anlamda önemli bir ödeme koridoru açabileceklerinin üzerinde durdu. Tam olarak sözlerinde şu ifadeleri kullandı:

“Ortağımız olarak Ripple’ı seçmemizin sebebi, RippleNET ile 1-2 hafta içinde yeni ortaklarla anlaşıp yeni ülkelere giriş yapabilme olanağı elde ediyoruz. Bu durum bizim işlem sürelerimizi oldukça kısalttı ve rakiplerimiz karşısında ciddi bir avantaj elde etmemizi sağladı.”

Tayland’ın En Eski Bankası Sisteme Dahil Oldu

Anlaşma sonrasında Taylan üzerinde en eski bankalar uzun süre Ripple ile ortaklığını korumaya alan Siam Ticaret Bankası, GME teknik bağlantılar oluşturarak Güney Kore üzerinden yapılacak olan ödemelerde sistemsel olarak açılım sağladı.

Ripple’ın Güney Kore’de Coinone Transfer, Sentbe ve Hanpass gibi şirketlerle de bağlantıları bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir