Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!

Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!

Haberler
Ağustos 11, 2021 tarafından Esra Yılmaz
76
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile dava üzerinde hala tartışma yaşasa da diğer yandan Uzakdoğu anlaşmasını daha resmileştirerek Japonya ve Filipinler arasındaki “Talebe göre Likidite (ODL)” bağlantısını açan Ripple GME ile ortaklık kurdu. Singapur üzerinden Endonezya, Mısır ve Dubai ülkelerine dayanan sınır ötesi ödemelerin konusunda zorlanan ve birçok ülke içerisinde önemli araştırmalar yaparak
Ripple Bir Uzakdoğu Anlaşmasını Daha Resmileştirdi!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile dava üzerinde hala tartışma yaşasa da diğer yandan Uzakdoğu anlaşmasını daha resmileştirerek Japonya ve Filipinler arasındaki “Talebe göre Likidite (ODL)” bağlantısını açan Ripple GME ile ortaklık kurdu.

Singapur üzerinden Endonezya, Mısır ve Dubai ülkelerine dayanan sınır ötesi ödemelerin konusunda zorlanan ve birçok ülke içerisinde önemli araştırmalar yaparak imza atan Ripple Uzakdoğu anlaşması üzerine bu işlemleri hızlandırma amacıyla GME şirketiyle ortaklık kurdu. Güney Kore içerisinde bilinen ünlü şirketler arasında olan GME Remittance’ın ortaklığı ise SBI Rİpple Asya ile kurulum sağladı.

Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!

Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!
Uzakdoğu Anlaşması Sonrası Ripple Yeni Ülke Deneyimi Yapıyor!

GME COO’su olan Subash Chandra Poudel yapılan anlaşma üzerinden konuşmasında ortaklık sonucunda küresel anlamda önemli bir ödeme koridoru açabileceklerinin üzerinde durdu. Tam olarak sözlerinde şu ifadeleri kullandı:

“Ortağımız olarak Ripple’ı seçmemizin sebebi, RippleNET ile 1-2 hafta içinde yeni ortaklarla anlaşıp yeni ülkelere giriş yapabilme olanağı elde ediyoruz. Bu durum bizim işlem sürelerimizi oldukça kısalttı ve rakiplerimiz karşısında ciddi bir avantaj elde etmemizi sağladı.”

Tayland’ın En Eski Bankası Sisteme Dahil Oldu

Anlaşma sonrasında Taylan üzerinde en eski bankalar uzun süre Ripple ile ortaklığını korumaya alan Siam Ticaret Bankası, GME teknik bağlantılar oluşturarak Güney Kore üzerinden yapılacak olan ödemelerde sistemsel olarak açılım sağladı.

Ripple’ın Güney Kore’de Coinone Transfer, Sentbe ve Hanpass gibi şirketlerle de bağlantıları bulunuyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle