Bitcoin Ajandası

Ripple CEO’su Garlinghouse SEC ile Uzlaşabilecekleri Tek Durumu Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple CEO’su Garlinghouse SEC ile Uzlaşabilecekleri Tek Durumu Açıkladı!

Ripple CEO’su Garlinghouse SEC ile Uzlaşabilecekleri Tek Durumu Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ripple CEO’su Garlinghouse, SEC ile anlaşmalarda sağlanacak tek koşulu açıklayarak SEC davasıyla ilgili Fox kanalına konuştu ve detaylı açıklamalarına dile getirdi.

CEO, SEC’in XRP’nin Ethereum’a benzeyen bir yapısıyla bir güvenlik olmadığını kabul etmesi halinde de anlaşma sağlanacağını açıkla dile getirdi ve Brad Garlinghouse’ın açıklaması şu şekilde oldu:

“SEC ile ileriye dönük yapıcı bir yol elbette bulmak istiyoruz. İleriye dönük olarak XRP’nin ne olduğu konusunda mutlak bir kesinlik olmadıkça uzmanlaşmanın ne zaman olacağıyla ilgili bir durum yok. XRP ile ilgili ileriye dönük son derece güçlü vizyonumuz var. Kripto topluluğunda ve XRP topluluğunda XRP ile harika şeyler yapan başka birçok insan var.”

Ripple CEO’su Garlinghouse Açıklamaları

Ripple CEO’su Garlinghouse Açıklamaları
Ripple CEO’su Garlinghouse Açıklamaları

XRP davasında şu sıralarda Ripple tarafından hukuk danışmanı eski SEC direktörü William Hinman’ın 2018 yılında konuşma gerçekleştirmesi önemli gelişmelerden biri oldu. Ripple, SEC üzerinden ikinci en büyük kripto paralarda da olan Ethereum’un XRP’nin yürütülen XRP’ye benzeyen bir ücretsiz geçişini vermesiyle suçladı.

Diğer yandan da SEC, Hİnman üzerinden bu konuşmalarda kişisel görüşleri bildirdiğini ve dava üzerinde de savunma olacağını ve bu şekilde de kullanamayacağını dile getiriyor.

Ripple Davayı Kazanabilir mi?

XRP topluluğunda en güçlü kripto topluluklar arasından biri olarak kabul edilmektedir. Ripple topluluğunda olan konuşmayı kanıtlamak amacıyla belgeler toplayarak adım attı. SEC yöneticileri tarafından yapılan bir dizi belge ve konuşmayı ortaya çıkardılar. XRP topluluğu ayrıca SEC’i karardan kişisel kazanç sağlamakla suçladı.

XRP topluluğu, SEC’in devam eden dava sırasında söylediği sözlere bakarak durumunun içerisinde göz kamaştırıcı kanıtlar ve yalanların sayısı göz önüne alındığında, Ripple’ın davayı kesin olarak kazanacağını düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir