Bitcoin Ajandası

Cardano Kurucusu Açıkladı: Ripple Davası Felakete Sebep Olabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano Kurucusu Açıkladı: Ripple Davası Felakete Sebep Olabilir!

Cardano Kurucusu Açıkladı: Ripple Davası Felakete Sebep Olabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Youtube üzerinden bazı önemli açıklamalarda bulundu. SEC ve Ripple davasının 15 Aralık’ta sonlanacağı hakkındaki duyumlarından bahseden Hoskinson, davanın sonucunun kripto piyasalarında felakete yol açabilme ihtimalinden bahsetti.

Ripple Davası Kötü Sonuçlar Doğurabilir

Ripple Davası Kötü Sonuçlar Doğurabilir
Ripple Davası Kötü Sonuçlar Doğurabilir

Ripple ve SEC arasında görülen bu davada ne karar verilirse verilsin bunun kripto piyasalarında kısa süreli etkileri olacağını söyleyen Cardano kurucusu, 15 Aralık’ta sonuçlanacağı konuşulan Ripple davasının kötü sonuçlar doğurabileceğini söyledi. Fakat bu durumun kendilerinin geleceğe bakışını etkilemeyeceğini, ne olursa olsun bu sistemin merkeziyetsiz olduğunu ve ne olacağına insanların karar vereceğini belirtti. Cardano’nun da yaşayıp yaşamayacağına herhangi bir ülkenin değil, yine insanların karar vereceğine dikkat çekti. Merkeziyetsizliğin öneminin bu olduğunu söyleyen Hoskinson, şirket açısından protokolün daha iyi olması adına çalışmaya devam edeceklerini de ekledi.

SBF’nin Hapse Girmesi Gerekir

Youtube üzerinden katıldığı canlı yayında soruları yanıtlayan Hoskinson, FTX ve eski yöneticisi Sam Bankman-Fried hakkında da bazı değerlendirmelerde bulundu. SBF’nin hapse girmesi gerektiğini söyleyen ünlü yönetici, bu işlerin politik olduğunu, dolayısıyla her zaman doğru şeylerin olmadığını belirtti. Politika ve medyanın da bu işin içinde olduğunu, Cardano hakkına olumsuz haberler yapan Block’un da şimdilerde ne durumda olduğunu hatırlattı.

Hatırlanacağı üzere cuma akşamı elde edilen bilgilerde The Block’un üst düzey yöneticisinin SBF’den maddi destek aldığı ve bununla bir ev satın aldığı ortaya çıkmıştı. Yönetici Michael McCaffrey çıkan haberlerin ardından istifa etmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir