Bitcoin Ajandası

Ripple Kâhini Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple Kâhini Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!

Ripple Kâhini Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Twitter 295 binin daha üzerinde olan takipçisi ile Credible Crypto, yeni bir tweet’inde merkezi olmayan finans bu DeFi altcoin’inden bahsetti.

Curve, nakit ihtiyacı açısından yönetim sağlamak için otomatikleştirilen bir piyasa yapıcıyı (AMM) kullanarak stablecoin’ler için merkezi bulunmayan bir borsadır. Credible Crypto, bu merkezi bulunmayan borsalar için Curve Finance’in yönetişim tokenı olan Curve Dao Token (CRV) için kısa vadeli fiyat hareketi üzerinden bir endişe oluşmadığını söyledi.

Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!

Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!
Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!

Analist, bugün öğlen saatlerinde 3.79 dolardan işlem gören altcoin hakkında 3 dolarlık seviyenin altındayken de konuşma gerçekleştiğini açıkladı. Coin 5 dolardan daha üst düzeydeyken satın aldığını belirten analist, “her gün nasıl bir fiyat hareketi sergilediğinin” umurunda olmadığını söyleyerek HTF grafiğinden analiz edildiğinde yükselişte olduğunu kaydetti. 5 dolar ve altında bulunan bu seviyelerden birikim yapıldığını da belirten analist, en az 5-10 kat yükseliş gerçekleştiğinde satış yapacağını öne sürdü.

Kripto Para Alanında Bulunması Zor Bir Şey

Bu ay başında kripto para analisti, CRV’yi “en asimetrik risk-ödül coin’i” olarak belirtmişti. Ancak piyasa değeri ile 60. sırada yer alan altcoin’in, yüzde 50’lik APR getirisi sağlayabileceği fikrini de ön planda tuttu. Bu kombinasyon kısmında da kripto para alanında bulunması zor bir şey olduğunu vurgularken Credible Crypto, doğru çıkan Bitcoin ve özellikle XRP tahminleriyle tanınan bir isim oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir