Bitcoin Ajandası

Ripple Kâhininden Yorum, Bu Altcoin 10x Yapabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple Kâhininden Yorum, Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Ripple Kâhininden Yorum, Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Yakından takip edilen ve oldukça güvenilen usta analist Credible Crypto, sizin de okuyabileceğiniz isabetli tahminleri ile bilinirken kripto para alanında bu altcoin 10x yapabilir yorumunu dile getirdi.

Analist Credible Crypto, 285.600 Twitter takipçisine Ağustos ayı içerisinde Convex Finance’e (CVX) başarılı bir giriş yapımının sonrasında bununla ilgili Curve DAO Token’ın (CRV) benzer bir koşuya devam etmeye hazır olduğunu söyledi ve bu altcoin 10x yapabilir yorumu üzerine şu sözlerle devam etti:

“CVX’ten 10 katını çıkarmamız yaklaşık dört ay sürdü. Şimdi CRV’deki 10x’imizin zamanı geldi. 3 doların altındaki orijinal giriş, 3 ile 4 dolar arasında toplu olarak eklendi ve şimdi birçok kez söylediğim gibi, en azından döngü sonunda 40 doları hedefliyor. Hadi alalım onu.”

Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Bu Altcoin 10x Yapabilir!
Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Altcoin son zamanlarda etkileyici bir seyir izlemeye devam ediyor. Ayrıca Ağustos başında da 4 doların alt seviyesine inerek Perşembe günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49 doların üzerine çıktı. Convex Finance, yerel token CVX’in stake, nakit karşılığında madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance‘in üzerine inşa edilerek merkezi bulunmayan bir finans (DeFi) protokolü oldu.

CRV Muazzam Bir Güç Gösteriyor

22 Aralık tarihinde de CRV’nin kısa vade içerisinde 5,50 doları aşması için beklenti üzerinde kurulan bir tweet’in sonrasında Credible, bu fiyat hedefini tuttuktan sonra altcoin düzeltmesini görebileceğini ve muhtemelen hemen desteğine geri dönebileceğini dile getirdi. Analist:

“Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor ancak bir geri çekilme göreceksek, muhtemelen bu bölgeden olacaktır. Elbette bir atılım yapmayı çok isterim, 4.60 dolar bölgesine bakarsak” ifadelerini kullandı.

CRV’nin fiyatı ise %4.39 düşüş üzerinden 5.49 dolara düşüş yaşadı. Altcoin, büyük bir artış sonrasında Cuma günü aylık en yüksek seviyesindeyken 5,85 dolara ulaşarak iki haftadan kısa bir sürede 3,32 dolardan %76 artış gördü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir