Bitcoin Ajandası

Ripple ve SEC Davasında XRP Topluluğu Ne Düşünüyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple ve SEC Davasında XRP Topluluğu Ne Düşünüyor?

Ripple ve SEC Davasında XRP Topluluğu Ne Düşünüyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

XRP Topluluğu, Ripple ve SEC arasında davada bulunan sonrasında da işlemleri birlikte yapmaya yönelik olunup olmadığı hususunda dava hakkında davanın “biraz soğumuş” olabileceğini düşüncesi şüphe uyandırdı.

Twitter kullanıcısı Martin Valk, XRP topluluğu üyeleri üzerinde direkt olarak konuştu. Ripple ile düzenleyiciler arasında olan davada kapalı kapılar sonrasında devam edeceği anlamına gelip gelmeyeceğini sorguladığını bahsetti. Valk’ın tweet’inde etiketlediği kişiler, avukatlar Jeremy Hogan ve James K. Filan’ın yanı sıra Crypto-Law.us portalının kurucusu John E. Deaton’dı.

“Yargıçtan tekrar ne zaman haber almalıyız? Bilinen tarihler var mı yoksa bundan sonra kapalı kapılar ardında mı devam edecekler?”

XRP Topluluğu, Sabitlenmiş Tweet’e Atıfta Bulundu

XRP Topluluğu, Sabitlenmiş Tweet’e Atıfta Bulundu
XRP Topluluğu, Sabitlenmiş Tweet’e Atıfta Bulundu

Valk, ayrıca bu durum üzerinde başka duruşma tarihlerinin de olduğunu ya da bu bilgilerin de bundan sonrası için kamuda kapama yaşandığı ya da yaşanmadığı hakkında merak duydu. Yorumculardan biri olan James K. Filan’ın Twitter sayfasında, düzenleyici kurum tarafından Ripple aleyhine açılan davayla ilgili planlanan olayların durumunu gösteren sabitlenmiş tweet’e atıfta bulunarak gündemi değiştirdi.

Ağustos Sonu ve Eki Ayı Planı

Yaşananlar üzerine gerçekler ve uzman keşifler son tarihler olarak Ağustos sonunda ve Ekim ortalarında plan yaptı. Daha önce de bildirilenlere göre Fintech devi dava üzerinde çalışma sağlarken iki avukat daha tutarak Cleary Gottlieb Steen & Hamilton LLP hukuk firmasından Nicole Tatz, mahkemede mevcut CEO Bradley Garnlighouse’un çıkarlarını temsil edeceğini bildirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir