Bitcoin Ajandası

Ripple Yöneticisinden Kripto Para Açıklaması: Şeffaflık Kritik Seviyede!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ripple Yöneticisinden Kripto Para Açıklaması: Şeffaflık Kritik Seviyede!

Ripple Yöneticisinden Kripto Para Açıklaması: Şeffaflık Kritik Seviyede!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para sektörünün en popüler altcoinlerinden olan Ripple (XRP) Üst Düzey Yöneticisi olan Brad Garlinghouse, bu alanda yapılan düzenlemelerden bahsetti. Kısa süre öncesinde gerçekleştirdiği bir röportajında kritik açıklamalarda bulunan Ripple Yöneticisi Garlinghouse, Tether ile alakalı bir soru yöneltildiğinde bütün endüstrinin daha şeffaf olması gerektiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerden itibaren XRP ve Ripple topluluğu olarak örnek olmak adına sıkı bir çalışma sergilemeye başladıklarını, kripto para sektöründe ciddi anlamda yetişkin olmaya ve liderlik etmeye çalıştıklarını ekledi.

Ripple Yöneticisi Düşüş Hakkındaki Görüşlerini de Belirtti

Ripple Yöneticisi Düşüş Hakkındaki Görüşlerini de Belirtti
Ripple Yöneticisi Düşüş Hakkındaki Görüşlerini de Belirtti

Hala devam eden kripto para düzenlemesine yönelik soruya da yanıt veren Brad Garlinghouse, Bitcoin’in 2020 yılına kıyasla ciddi ölçüde artış gösterdiğini ve daha yüksek seviyeden işlem gördüğünü söyledi. Ayrıca bu heyecanın kripto piyasasında gerçeğin önüne geçtiğine de dikkat çekti.

Bununla beraber San Francisco merkezli blok zinciri şirketi Ripple’in Üst Düzey Yöneticisi, stabil coinlerin piyasalarda yaşadığı büyük çaplı düşüşün ana katalizör olduğu iddiasında bulundu. Terra ekosisteminde yaşanan çöküşün kripto sektöründeki düzenleme ihtiyacını bir kez daha ortaya koyduğunu dile getiren Garlinghouse, İsviçre, İngiltere ve Singapur gibi ülkelerin kripto para birimleri için hali hazırda bir düzenleyici çerçeve oluşturulduğuna dikkat çekti.

Garlinghouse Gürcistan Başkanıyla Bir Araya Geldi

Ripple Yöneticisinin kendi ekosistemiyle alakalı görüşmeleri de devam ediyor. Ripple blok zincirinin kabulüyle alakalı olarak Gürcistan devlet başkanıyla bir araya gelen Garlinghouse, konuya ilişkin açıklamasında Gürcistan’ın iş merkezli bir çevre ve yenilikçi bir yaklaşımla merkez haline gelmesini istediklerini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir