Bitcoin Ajandası

Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeleyebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeleyebilir!

Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeleyebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu Mart ve Nisan 2022 yılları arasında listeleme yapacağını belirtti.

Popüler kripto işlem platformuna göre Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu listelemelerine göre meme coin yatırımcıları aracılığıyla dört gözle beklenti içine alındı. Hatta, geçmiş dönemlerde de SHIB hayranları, meme coini listelemesi için bir dilekçe imzalaması uygulandı. Ask The Doctor (Doktora Sor), isimli kripto yorumcusu kendisine yakın bir kaynak üzerinden kesinlikle SHIB’yi listeleme yapacağını doğruladığını açıkladı.

Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeliyor!

Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeliyor!
Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeliyor!

Kaynak, ekip üzerinden şu ana kadar Shiba Inu (SHIB)’yu borsaya getirmek için çok sayıda arka uç entegrasyonu üzerinde çalışma gerçekleştirdi. Amerika Birleşik Devletleri’nden üst düzey bir borsa ekibi, sürecinde de herhangi bir teknik sorun olmadan olabildiğince sorunsuz hale getirmek istediğini belirtti. Ekip cüzdanlarından gelmesinin sonrasında SHIB’nin Mart ile Nisan 2022 arasında listeleme yapabiliyor ve bunun için borsa cüzdanlarını piyasaya sürmeye çalışıyor. Ask The Doctor bir tweetinde şöyle diyor:

“Güvenilir bir kaynak bana şu zaman çizelgelerini söyledi: SHIB’i Mart-Nisan 2022’de listeliyor (sorunsuz çalışması için çok sayıda arka uç entegrasyonunun yapılması gerekiyor, ayrıca geliştirici ekipleri cüzdanı serbest bırakma konusunda destekleniyor).”

Cüzdanının Piyasaya Sürülmesi

10 Aralık tarihinde @ShibReports’tan gelen bilgiler üzerinden de Ocak 2022’de Shiba Inu’yu listeleyeceği üzerine onay aldı. SHIB’nin gecikmeli listelenmesinin ana nedenlerinden cüzdanlarından piyasaya sürülmesi olduğuna dair analiz daha önce basında yer almıştı. Cüzdanlarından başlatılmadığı sürece bekleyeceğini ve SHIB listesini duyurmayacağını daha önce bildirmişti. Cüzdan programı test aşamasına getirdi. Robinhood cüzdanlarından da tanıtımının sonrasında 2022’nin ilk çeyreğinde cüzdanlarını piyasaya sürüşünü gerçekleştirecek. SHIB eklemesi için %100’den fazla şans var, ayrıca Aralık 2021 SHIB listesi söz konusu değil.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir