Bitcoin Ajandası

Robinhood Platformu Kriptolar için Yeni Özellik Getirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Robinhood Platformu Kriptolar için Yeni Özellik Getirdi!

Robinhood Platformu Kriptolar için Yeni Özellik Getirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasalarında yoğun bir rekabet söz konusu olurken, her platform bir adım öne çıkabilmek adına kullanıcıları için yeni bir özellik sunuyor. Son olarak en popüler kripto borsalarından Robinhood Platformu, kullanıcıları için yeni bir özellik getirdi.

Robinhood Platformundan Kullanıcılarına Yeni Özellik

Robinhood Platformundan Kullanıcılarına Yeni Özellik
Robinhood Platformundan Kullanıcılarına Yeni Özellik

En popüler kripto para borsalarından biri olan Robinhood, kullanıcıları için başta Shiba Inu olmak üzere ve pek çok farklı kripto para birimlerinin transferini destekleyeceğini duyurdu. Buna göre artık Robinhood kullanıcıları SHIB, Bitcoin ve diğer kripto varlıkları platforma aktarma şansına sahip olacak.

Meme coin’ler arasında en sevilen varlık Shiba Inu, nisan ayının başında SHIB’in listeye dahil edilmesini talep eden dilekçenin yarım milyonu aşkın oya ulaşmasıyla beraber listeye eklenmişti.

Hatırlanacağı üzere kısa bir süre öncesinde platform, Chanlink’i (LINK) listesine eklediğini duyurmuştu. Bununla beraber FTX borsası, Robinhood’u satın alma haberiyle gündemde yer almıştı. Ancak konuyla alakalı henüz bir adım atılmış değil.

Diğer yandan 2022 Mayıs döneminde platformun MetaMask türünden bir merkeziyetsiz finans cüzdanını piyasaya sunmaya hazırlandığı duyurulmuştu. Robinhood borsası konuyla alakalı bir açıklamada bulunarak, kullanıcılarının NFT pazarlarına ve merkezi olmayan borsalara erişebilmesini sağlayacak yeni bir cüzdan uygulaması üzerinde çalışma yürüttüğünü belirtmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir