Bitcoin Ajandası

Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu: Açığız!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu: Açığız!

Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu: Açığız!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

“Seçeneklerimizi açık tutacağız.” Robinhood Shiba Inu kararı hakkında yöneticisi Jason Warnick, listeleme yapabilmek için çok sayıda talebin olduğunu ve bu taleplerin masada değerlendirmede olduğunu söyledi.

Robinhood Shiba Inu yöneticilerinden biri Jason Warnick, Robinhood’un, “Dogecoin katili” olarak anılan kripto para birimini listelemeyi planlayıp planlamadığına yönelik bir soruya yanıt olarak seçeneklerini açık tutacağını söyledi.

Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu!

Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu!
Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu!

Warnick, daha fazla kripto para birimi listeleme yapabilmek için sayısız talepleri duymazdan gelmediğini söyledi:

“Müşterilerimizin daha fazla kripto para eklediğimizi görmek istemesi bizim için kayıp değil” şeklinde konuştu. Shiba Inu severler ve sahipleri, SHIB’yi Robinhood’da listelemek için 550.000 imzayı aşan Change.org dilekçesiyle bu konudaki isteklerini etkili ve net bir şekilde daha önce duyurmuştu.

Yönetici, Robinhood‘un bu yeni listelemelerinde ilerlemeden önce daha fazla düzenleyicilerine netliğe ihtiyacı olduğunu açıkladı. Şirket Temmuz ayı sonlarında halka açılarak son zaman içerisinde ciddi bir düzeltme gören Shiba Inu fiyatında, yeni Robinhood söylentileri yayılımına başladıktan sonra %8 artış gördü. Bir finans blogu olan Zerohedge’in hesabı, Shiba Inu’nun Şubat ayı içerisinde Robinhooda’a ekleneceğini tweetledi.

Ekim Ayından Beri Yayılma

Benzer söylentiler üzerine Ekim ayı içerisinden yayılmaya başladığı ve çocuğunu sahte olduğu göz önüne alındığını belirterek temkinli olmakta fayda olduğunu söyledi. Diğer bir yandan da Robinhood’da yıllar içerisinde listelenen orijinal meme coin tokeni Doge, 2021 yılında ikinci çeyrekte Robinhood’un kripto para birimi işlem hacminden %62’sini oluşturdu. Üçüncü çeyrek esnasında ise azalan talepten kaynaklı bu pay %40’a kadar düşüş gördü. Robinhood ayrıca kripto para birimi işlem gelirlerinde de öncelikli olarak çeyreğe göre %78 düşüş kaydetti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir