Bitcoin Ajandası

Samsung’dan Metaverse Token Hamlesi: O Coin ile İş Ortaklığı Yaptığını Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Samsung’dan Metaverse Token Hamlesi: O Coin ile İş Ortaklığı Yaptığını Duyurdu!

Samsung’dan Metaverse Token Hamlesi: O Coin ile İş Ortaklığı Yaptığını Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Şirketin Amerikya’ya ilişkin bölgesel kısmı olarak bilinen Samsung Latam, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruda popüler metaverse token MANA ile iş birliği yaptığını açıklayan şirket, Ethereum tabanlı bir metaverse protokolü olarak bilinen Decentraland’da kendi alanını kullanıcılarına sunma kararı verdi.

“House of Sam” olarak isimlendirilecek olan bu metaverse alan, kullanıcılarına markanın farklı ürünleriyle sanal etkileşim kurmasına ve ufak tefek oyunlar oynayarak avatarları için Samsung markalı ödüller kazanmasına imkân sağlayacak.

Samsung, Metaverse Tokenin Arkasındaki Decentraland’la Çalışacak

Samsung, Metaverse Tokenin Arkasındaki Decentraland’la Çalışacak
Samsung, Metaverse Tokenin Arkasındaki Decentraland’la Çalışacak

Dünyaca ünlü elektronik devinin Latin Amerika bölgesel kısmı olan Samsung Latam, şirketin dijital dünyadaki görünürlüğünü artırabilmek adına çevrimiçi bir alan tahsis etmeye karar verdi. Bu doğrultuda şirket, Ethereum tabanlı en büyük ve en önemli metaverse platformlarından Decentraland’da “House of Sam” isminde bir alan kuracak. Konuyla alakalı rapora göre, bu alanın kurulmasındaki amaç, metaverse’ü bir araç olarak kullanan yeni nesil tüketiciye Samsung’u daha yakın bir hale getirmek. Söz konusu alan şimdilerde kullanıcılarına açık bir durumda.

MANA Fiyatı Haberden Sonra Yükseliş Gösterdi

Diğer yandan bahsi geçen metaverse token MANA fiyatı yüzde 2,7 civarında değer artırarak 0,70 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu verilerle günlük bazda zirveyi gördüğünden bahsedebilmek mümkün. Üstelik 1.2 milyar dolarlık piyasa değeriyle sıralama 44’üncü sıraya yerleşen metaverse coinin son yükselişinin Samsung haberiyle ilişkili olduğu düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir