Bitcoin Ajandası

ShapeShift CEO’su Boğa Trendi için Tarih Verdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ShapeShift CEO’su Boğa Trendi için Tarih Verdi!

ShapeShift CEO’su Boğa Trendi için Tarih Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ShapeShift üst düzey yöneticisi Erik Voorhees, kripto para piyasalarında boğa trendinin 2026 yılına kadar gelebileceğini öngörüyor.

Boğa Trendi 3 Yıl İçerisinde Başlayabilir

Boğa Trendi 3 Yıl İçerisinde Başlayabilir
Boğa Trendi 3 Yıl İçerisinde Başlayabilir

Konuyla alakalı olarak basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulunan ünlü yönetici, yeni bir boğa piyasasının 10 yıldan önce başlayacağını söyledi. Hatta bu başlangıcın önümüzdeki 3 yıl içerisinde gerçekleşebileceğini de belirtti.

ShapeShift CEO’su Voorhees, açıklamalarında Bitcoin ile alakalı olarak da dikkat çekici tahminlerde bulundu. Ünlü yönetici Bitcoin’in 2023 yazında yüzde 140 değer kazanacağını düşünüyor.

Açıklamalarında boğa trendinin 10 yılı bulmayacağını, bulması halinde her şeyin başarısız olmasının söz konusu olduğunu söyleyen Voorhees, bu sebeple süreyi sınırlandırmaktan mutlu olduğunu belirtti. Tahmini olarak önümüzdeki 6 aydan 3 yıla kadar olan süreci beklemek gerektiğini, bu sürenin insanların zihin yapısının değişmeye başlaması ve spekülatif döngülerin amortisi için gereken süre olduğunu söyledi.

Ünlü Yönetici Bitcoin Fiyatına da Değindi

Ünlü yönetici makroekonomik şartların da iyileşmesi gerektiğine dikkat çekerek FED’in yüksek faiz oranları ve sıkı para politikası gibi sert tutumlarından vazgeçmesi gerektiğini dile getirdi. Bu gibi faktörlerin 2023 yazına kadar değişmeyeceğini, dolayısıyla Bitcoin’in yaza kadar 40 bin doları bulmasına şaşırmayacağını da belirtti.

2022 yılında yaşanan gelişmelere de değinen Voorhees, geçtiğimiz yıldan alınması gereken en önemli dersin kripto para birimlerinin self-custody yöntemiyle saklanması gerektiği olduğunun altını çizdi. Sektöre yeni adım atan yatırımcıların bu tür cüzdanları kullanmasını beklemediğini de söyleyen ShapeShift CEO’su, buna karşın kısa sürede sektördeki hemen herkesin bu cüzdanları nasıl kullanacağını anlaması gerektiğine dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir